Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megteheti a buszsofőr, hogy...

Megteheti a buszsofőr, hogy nem áll meg menetrend szerinti megállóban?

Figyelt kérdés
Ma nem először (az elmúlt egy évben 4szer) fordult elő velem, hogy a volán sofőre leküldött a buszról, mert sokan voltunk és a távolabbra utazók szállhattak csak fel. Ezzel az a probléma, hogy nincs olyan busz, ami csak addig megy ameddig utazni szeretnék, tehát ami odamegy az a távolabbi megállóba is. Ahova én mennék az 70 km messze van, a távolabbi pedig 100 km, tehát én sem tudom éppen legyalogolni a távot... Irtam panaszlevelet, de nem valószínű, hogy bárkit is érdekelni fog a volántól, ráadásul ismerőseim is jártak már így más járatnál, de az ő panaszaikra sem válaszoltak..Tehát nem tudtok esetleg egy telefonszámot, vagy valami olyan elérhetőséget ahol érdemben tudok panaszt tenni, vagy amennyiben nem teheti meg ezt a buszsofőr, akkor olyan elérhetőséget ahol írásos nyilatkozatot tudnak küldeni nekem erről, amelyre hivatkozhatnék?

2016. okt. 14. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én azért tiltattam le a delikvenseket, mert cirkuszoltak a buszon meg büdösek, koszosak voltak. Egyszer még 1 döglött nyulat is felhoztak a buszra xD
2016. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Távolsági buszon szelektáhat a sofőr távolsági alapon, ha már nincs több hely. A társaságnak kéne jelenteni, hogy kevés oda egy busz abban az időpontban. Ha többen reklamálnak, esélyesebb.
2016. okt. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!