Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha egy bliccelő csakúgy...

Ha egy bliccelő csakúgy elszökik az ellenőrtől, annak milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés

ma buszon történt: kereste a jegyét az ember, addig az ellenőr másokat is ellenőrzött, de mire visszaért volna bliccelőhöz, pont megálló volt, ő meg elmenekült, viszont utánafutott az ellenőr.

ha nem érte utol akkor megúszta a bliccelő? vagy van valami módszer, hogy legközelebb behajtsák a büntetést? kamera vagy valami alapján


2016. okt. 29. 13:03
 1/7 anonim válasza:
100%
És ez miért érdekel ennyire? félsz hogy jön a sárgacsekk?
2016. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Semmilyen. Maga az ellenőr ráadásul meg sem állíthat fizikai erővel. Nem véletlen, hogy most már hármasával járnak, és közteresekkel együtt, mert így legalább 1-2 embert meg tudnak büntetni. Anno 7-es buszon láttam bliccelőt, aki a kövi megállónál leszállt, ellenőr utána, majd a faszi megborította az ellenőrt, és elsétált. Az ellenőr már utána sem ment, mert minek...
2016. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az zavar, hogy én fizetem drágán a bérletet, míg mások csakúgy ingyen utazgatnak, és most ez pont nem roma volt, de azokat valamiért sose merik megbüntetni, holott mindenkinek beszólogatnak a villamoson/buszon, gondolom jegyük se lehet az ilyen primitíveknek
2016. okt. 29. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, én is 12 éve fizetem a MÁV + BKK bérletet, engem is idegesít, de nem tudok mit csinálni azontúl, hogy osztom itt (is) a sok bliccelőt, akik szerint nekik jár a tömegközlekedés ingyen. Az agyvizem felforr, amikor látom a sok bliccelősirató kommentet, amikor egy-két pofátlan férget betaposnak a betonba. Nem vagyok híve az erőszaknak, de egyszerűen nincs semmiféle eszköz az ellenőrök kezében mint a jóhiszeműség, hogy ha valaki bliccel, akkor vállalja a következményeit. Egyelőre nem így van, mert a jogok védelme már beszivárgott, de a szabálykövető magatartás még nem.
2016. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak valahol nem látta kamera akkor megúszta ( most ).
2016. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha valakinek nem poltpeter fedezi a segget, ne lopja az allam penzet, ha valaki nem bizik abban, hogy gyorsabb, erosebb mint az ellenorCSAPAT, vagy neki nem er annyit hogy bekalkulalja az utazasaba a menekulest, AZ VEGYEN BERLETET!
2016. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. Ellenőr utána se mehet, az már nem a BKV területe az már egy utca. Lelépsz buszról akkor már nem ellenőrizher senki téged
2016. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!