Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyit fizessek be a MÁV...

Mennyit fizessek be a MÁV büntetésemből?

Figyelt kérdés
Tegnap megbírságoltak 8000 Ft-ra, de most a MÁV oldalán (itt: [link] Azt találtam, hogy ha 3 napon belül befizetem nekik akkor elég csak 2600 Ft-ot fizetnem. Utalással szeretném rendezni a tartozásom. Szerintetek akkor most elég 2600 Ft-t utalnom?

2016. dec. 1. 14:43
 1/7 anonim válasza:
az a 2600 nem csak arra vonatkozik, hogy ha pl otthon hagytad a diákod, de van, és bemutatod 3 napon belül?
2016. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, ha bemutadod 15 napon belül, akkor csak 1300-at kell fizetned.

Ez van az oldalukra írva: "Amennyiben Ön a vonaton együttműködést tanúsított munkatársunkkal, és tartozását az utasleadási lap bemutatásásval három munkanapon belül rendezi, úgy bizonyos esetekben a felszámított 8 ezer Ft pótdíj helyett csak mérsékelt összegű pótdíjat, 2 600 Ft-t kell megfizetnie."

2016. dec. 1. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán ezt a mávval boxold le, de ha csak úgy utalsz 2 600-at az tuti hogy nem lesz elég.
2016. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a mavot kerdezd meg ugyfelszolgalaton, de tobb mint vszinu h nem lesz jo ha csak ugy se szo se beszed atutalsz 2600 ftot.
2016. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jo, de az ugyfelszolgalatost kerdezd meg elotte. Ha megbuntettek biztos adtak egy ugyiratszamot, vagy azonositot, azt beirod a kozlemenybe es csao.
2016. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nincs megadva, hogy melyek azok a "bizonyos esetek", amikor elegendő a mérsékelt összegű pótdíj-fizetés, a MÁV-val való egyeztetés nélkül nem tudhatod, hogy a te eseted beletartozik-e?
2016. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na felhívtam őket és megtudtam, hogy csak személyesen, jegypénztárban, a büntető papirka ( nem tudom a rendes nevét) bemutatásával lehetséges. Lefotózni sem lehet, csak az eredetit bevinni a büntetéstől számított 3.munkanapig, és csak ebben az esetben lehet 2600-zal megúszni.
2016. dec. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!