Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van az, hogy a Pusztasza...

Miért van az, hogy a Pusztaszabolcs–Székesfehérvár-vasútvonal villamosítása nagy vitákat szít?

Figyelt kérdés
Akárhány beszélgetésbe futottam eddig bele az interneten a Pusztaszabolcs–Székesfehérvár-vasútvonal villamosításával kapcsolatban mindig azt tapasztaltam, hogy nagy viták keveredtek belőle. Miért van az, hogy a Pusztaszabolcs–Székesfehérvár-vasútvonal villamosítása nagy vitákat szít?

2017. jan. 9. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőlük, mi ezzel a gond?
2017. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem lefárasztani magam azzal, hogy elárulják. :-) Ennyi erővel miért nem kérdezted meg te is? :-)
2017. jan. 10. 08:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam nagy vitákat, általában mindenki egyetért abban, hogy ésszerű lenne a villamosítás azon a vonalon.
2017. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én mindig láttam valamilyen vitát ezzel kapcsolatban. Valamiben mindig nem tudnak egyetérteni a vasútvonal villamosításával kapcsolatban a beszélők. Egyébként leginkább azok gerjesztik a nagyobb vitákat, akik nem értenek egyet a vasútvonal villamosításával kapcsolatban vagy teljesen máshogy emlékeznek a vasútvonallal történt ilyen-olyan esetekkel kapcsolatban.
2017. jan. 11. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam olyat, hogy valaki ellenezte volna a villamosítást. Bár tudok 2 vonalat, ahol sürgősebb lenne, az egyik a Balaton északi part, a másik Budapest-Esztergom, de bármely vonal villamosítasa csak segítség a maradék villamosítatlan vonalokon is, mivel akkor oda több Desiro jut.
2017. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

"Ennyi erővel miért nem kérdezted meg te is? :-)"


Mert engem nem érdekel? :D


Amúgy én azt sem értem ezeket a villamosításokat miért húzzák úgy, mint a rétestésztát? Ez nálunk mindig olyna nyögvenyelősen ment.

2017. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha annyira nem érdekel, akkor egyáltalán miért kerested fel a kérdésemet? :D
2017. jan. 23. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rájött az okoskodhatnék... :D
2017. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: "Bár tudok 2 vonalat, ahol sürgősebb lenne, az egyik a Balaton északi part, a másik Budapest-Esztergom" - A Budapest-Esztergom vonal villamosítása már folyamatban van, a Balaton északi partja pedig már valahol tendereztetés szintjén tart, pontosan nem tudom, melyik fázisban.
2017. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: "Bár tudok 2 vonalat, ahol sürgősebb lenne, az egyik a Balaton északi part, a másik Budapest-Esztergom" - A Budapest-Esztergom vonal villamosítása már folyamatban van, a Balaton északi parti pedig valahol a tendereztetés szintjénél tart már.
2017. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!