Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kaphatok ilyen támogatást?

Kaphatok ilyen támogatást?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és arra lennék kiváncsi h lehetséges e h kapjak 90%-os papirt a bérletemhez ?? Anyukám egyedülállo apám él de nem tartjuk semmilyen formában a kapcsolatot és papiron sincs apám semmilyen személyes iratomon szoval teljesen kivontuk őt amiota csak élek... a lényeg h anyukám egyedülállo és kiváncsi lennék rá h akkor nekem járna e ez a 90% papir?? Ja és nappali tagozaton középiskolába is járok rendesen diákbérletem van de szeretnék igényelni ilyen papirt ha lehet csak nem tudom h jár e ...
2010. máj. 11. 19:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaa és a papirt nem mindennapi utázásra akarom csak vidéken lakom és ugy néz ki fel kell járnom heti egyszer majd Pestre
2010. máj. 11. 19:23
 2/3 Tubarózsa ***** válasza:
hát ez jó kérdés, nem tudom hol kell érdeklödni, de annyit tudok, hogy az én anyukám is egyedülállóként nevel, és SOHA SEMMILYEN támogatást nem kaptunk. (így bkv bérletet is megkell vennem)
2010. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha emelt családi pótlékban részesültök vagy az 1998. évi XXVI. törvény szerint súlyosan fogyatékos vagy akkor igényelhetsz a magyar államkincstártól 90%os kedvezményű bérletet.
2010. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!