Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mozdonyvezetők! Tehert,...

Mozdonyvezetők! Tehert, személyt, vagy IC-t szerettek jobban vezetni? Miért?

Figyelt kérdés
Általában ugyanolyat kaptok, vagy véletlenszerűen hol ilyet hol olyat. Jobb személlyel mindenhol megállni, vagy inkább végiggurulni az állomásokon?

2017. ápr. 21. 02:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Végig gurulni az állomásokon.
2017. ápr. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Én a személyvonatot szeretem a legjobban a sok megállás, elindulás miatt.

Egy nagy vonatszimulátoros :)

2017. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Intercity, vagy gyorsvonat...... és a 29, 30 vonalon. :)

De mivel ez nem kivánság müsor, igy mielött elindult volna a karrierem ki is szálltam belőle. :))

2017. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindegy, inkább attól függ milyen géppel vagyok. 15 évet kizárólag dízelen töltöttem, 12 éve van több villanyra is típusom, de ha azt mondanák holnaptól mehetek csak dízellel, le is tagadnám a típusaimat villanygépekre.
2017. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3: miért pont azokat és ott?

4: a dizelt annyival jobb vezetni?

2017. máj. 3. 00:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, sőt, villanyt " kényelmesebb " ha úgy vesszük. Viszont ezen a részen inkább már a személyes élmények játszanak szerepet. Dízelen sokkal több időt töltöttem, illetve egy dízel számomra sokkal " érthetőbb " ha gond van még van esély rá, hogy elkerüljem a fekve maradást, míg egy villanygépnél legjobb esetben relékkel lehet kicsit bűvészkedni ha gond van, ha nem válik be, jöhet a segélygép. Meg úgy alapvetően teljesen más a hangulatuk.
2017. máj. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)
2017. máj. 4. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Teher, a kisebb sebesség miatt biztonságosabb.
2017. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!