Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért megy a légkondi ilyen...

Miért megy a légkondi ilyen hidegben is a vonaton?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jó téma. Nyáron meg a fűtés, Siemensen, ahol nem lehet ablakot nyitni. A kallernek hiába szól bárki, állítólag a vonatvezető nem tudja állítani(?), csak a pályaudvaron. Hiper-szuper méregdrága szerelvények, amikhez nem ért senki!!! Az utas meg sz.pik, mint a torkos borz. Nyáron megdegele, télen megfagya. És még örüljünk, ha egyáltalán jön. Imádom, mikor egy fél óránként induló vonatnál 27 perc késésnél nem azt mondják, hogy műszaki hiba miatt kimaradt a járat, hanem késik. Nehogy már 3 perccel később indítsák a menetrend szerintit?! Pl. a Nyugatiból!!!
2010. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért amiért a 4-6-os villamoson, rejtélyes...
2010. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem összefüggést ne keress én is észrevettem!!!

A legjobb még télen volt amikor fűtés helyett hűtés ment!

Hát mit mondjak ez a MÁV,ez jár nekünk!

2010. máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát ki kell ábrándítsak mindenkit. :)Ezt nem az a szerencsétlen mozdonyvezető irányítja, ő csak "parancsot" teljesít. Az én párom buszsofőr, de ugyanazok a szabályok vonatkoznak rájuk. Budapest-Esztergom vonalon közlekedik, és ma kapta a hírt, hogy RENDELETben adták ki, hogy a légkondis buszokon (esetükben sárga VOLVO) KÖTELEZŐ használni a légkondit, tökmindegy milyen idő van kint! Ezért kérek mindenkit, NE a legelöl ülő emberkét bántsa, mert nem tehet róla! :)Lehet írni Orbán Vikinek... Ők az életben nem ültek még se BKV-én se Volánbuszon, se vonaton, csak kitalálnak idióta változtatásokat. Aztán meg mindenki szív, csak ők nem!
2010. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"RENDELETben adták ki"

Köszönöm, erre voltam kíváncsi

2010. máj. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!