Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest metróvonalainak...

Budapest metróvonalainak tervrajzait (keresztmetszetek, állomás alaprajzok, stb. ) hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából az M2, M3 és az M4-es vonal tervrajzai érdekelnének, de jelenleg megelégednék a Kálvin Tér, a II. János Pál pápa tér, a Rákóczi Ferenc tér ill. a Keleti pályaudvar tervrajzaival.

Hogy mire kellene? Egy videójáték demó, azaz jobban mondva "bemutató változatához" (ha rábólintanak a projectre, akkor kellene a többi alaprajz a további munkálatokhoz...).

"Google a barátod." Igen, ismerem és hatékonyan tudom használni, ebből adódóan az epiteszforum.hu-n egy-két állomásról már találtam dokumentumot, csak sajnos a rajzokon nincsenek feltüntetve a méretek.

"Keresd fel a BKK-t." Először megpróbálkoznék ezzel a kérdés kiírásos formában történő dologgal (itt és más fórumokon is).

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. júl. 16. 10:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, *Rákóczi Tér a helyes megnevezés.
2017. júl. 16. 10:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Helló, én a metrós.hu-t ajánlom. Ha a cikkek leírásokhoz mész akkor az állomásoknál lesz az összes M2,M3 megálló alaprajza. A többi fülnél a budapesti metrókról tudhatsz meg érdekes infókat. A galéria fülnél pedig vannak az M1,M2,M3 megállókról képek. Az M4 fülnél pedig lesznek térbeli modellek és néhány helyen tervrajzok. (Az oldal az M4 átadása előtt készült.)

Sok szerencsét a játék demóhoz!!!! :)

2017. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)

Ment a zöld pacsi :D

2017. júl. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!