Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megéri elmenni buszsofőrnek?...

Megéri elmenni buszsofőrnek? Milyen buszsofőrként dolgozni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 17 éves fiú vagyok (gimiben,11. osztályos) és jövőre érettségizni fogok (nem tanulok rosszul 4,0-4,1-es átlagom volt 10. év végén) de fogalmam sincs hogy mihez kezdjek magammal és arra gondoltam elmehetnék buszsofőrnek de nem tudom a szüleim hogy fogják fogadni, hogy gimnázium után egy "ilyen" állás, szerintem lenézik vagy nem tudom. A kérdésem hogy megéri elmenni buszsofőrnek? Jól "keresnek"? Véleményeket szeretnék kérni tőletek :) (A pénz motivál, azt mondták jól keresnek de nem mondták konkrétan) válaszokat köszönöm előre is!

2017. okt. 10. 14:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Különjáratra menj, rengeteg cég( autóalkatrész gyártó stb) buszokkal szállítják a dolgozókat, jó mert nem vesz senki jegyet, nem szálnak fel idegen balhés utasok hanem ugyan azok a munkások, egy idő után megismered őket, és elég laza, én gyárban dolgozom és pont ilyen busszal hoznak, és látom, hogy elég lazák a sofőrök és szívesen csinálják nevetgélnek stb. Tehát ezt érdemes megpróbálni, sok ilyen különjáratú cég van akár kirándulásokra akár másra, épp amire kell, sokszor változatos is és akárkik nem szállnak fel egy különjáratra.
2020. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!