Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV Zrt. Mikor fogja leselej...

A BKV Zrt. Mikor fogja leselejtezni végre a Van Hool AG300-as buszait?

Figyelt kérdés

Van Hool AG300, a régebbi verzió.



amikor megy, a csukló leér a földre, nagyon sok helyet foglal a motor az utastérből, rázkódik, szétesik, és igazából semmit nem ért a felújításuk, ami körülbelül csak a festésből állt.

Azt nekem senki ne mondja, hogy az FJX 7700A buszok sokkal rosszabbak, mert nem. A tapasztalat alapján a van hool ag300-as sokkal jobban szétesik, és szerintem a Volvokat érdemesebb felújítani, mint ezeket.



2017. nov. 25. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Úgy irígylem a problémáidat, hogy el sem hiszed....
2017. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható forrásból tudom, hogy fogalmuk sincs. :-)
2017. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy igen kényelmetlen és gyatra állapotú típus ez a budapesti tömegközlekedés átlagához viszonyítva is, nagyjából a Ikarus 412-esek szintje. Sajnos valóban nem úgy all a BKV szénája, hogy rövid úton megváljanak e kocsiktól: sok is van belőle, a márka más típusaiból is bőven van a flottában, nem annyira rég fektettek bele pénzt (de minek..) és új busz sincs igazából a láthatáron (max ha a metrópótló tenderbol mégis lenne valami),
2017. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a metrópótló tender alatt az I.E. modulo m168d-ket érted?

elvileg van belőle egy, de gyakorlatilag 1:1 modell :D

nincs benne motor.

2017. nov. 25. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Tapasztalataim szerint a már (ténylegesen) felújított AG300-akkal nincs gond. Ellenben az FJX 7700A cudar, s motorcsere nélkül felesleges pénzt ölni abba, mert a legnagyobb baja ez, szóló méretű motor ekkora bódéhoz, s most már légkondival is. 30-as és 122-es vonalán sokat jár(t), ráz, esik szét, darabokban a már 'felújítottak is' füstölnek, mint a fene, ipari hulladékok.
2017. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én se értem , hogy miért kell mindenféle szar buszt összevásárolni

de leginkább az érthetetlen,hogy miért nincsenek ezek a buszok rendesen takarítva és alaposan.

A forgóban állandóan ujjnyi kosz van mely bukkanóban felkeveredik a levegőbe. Másrészt meg elég drágák ezek a buszok mégis egy jobb távolsági buszhoz képest nagyon hangosak.

2017. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát, ismét nem értek egyet a volvo-van hool érveléssel.

szerintem a felújítottak nagyon jók lettek, legalábbis a 139-esen lévőkkel nincs bajom. napi szinten használom őket.

A régi van hoolok közül meg melyik lenne normálisan felújítva?

ha még csak azt mondanák, hogy látványosságra mentek, de még az sem látszik. mondjuk dél-pesten a karbantartás nem sokat ér.

2017. nov. 26. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg a 3-as metró felújítása tart, addig a BKV nagy valószínűleg nem selejtez le egyetlen csuklóst sem.
2017. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!