Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyenkor ki a hibás?

Ilyenkor ki a hibás?

Figyelt kérdés

Én 20:15re ott voltam a buszmegállóban.

A buszomnak 20:29re kellet volna oda érnie.

A busz már 20:24kor ott volt és még nem is lasitott hogy van e valaki a buszmegallóban.

Ilyenkor én vagyok a hibás hogy akkor meg nem áltam ki, vagy a sofőr aki nem tartotta a menet rendet.

(Azert voltam 15re a megállóban mert edzésen voltam.)



2017. nov. 30. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Menetrendtől függetlenül, ha csak egy ember is áll a megállóban, akkor meg kell állnia. Ha ezen kívül a menetrendet sem tartja be, az újabb fekete pont.
2017. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Saját magaddal szembe, azaz magaddal szembe te vagy a hibás, mert ugyan ott voltál, de mégsem, azaz hiába voltál ott ha nem álltál oda ahol láthatott volna a sofőr. basszus megtettél valamit de nincs neki hatása. Mindig úgy cselekedj , hogy annak hatása is legyen. (Szerintem)

Igen, a sofőrnek be kellene tartania a menetrendet, de ha te lettél volna a sofőr helyében, te mit tettél volna, ha miután odaérsz látod, hogy felesleges megállnod mert nincs senki a megállóban és a megítélésed szerint annak környékén sem láttál senkit.?

2017. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

1. Mit keres a busz :24-kor a megállóban, ha :29-kor kell indulnia?


2. Miért nem lassít le annyira, hogy aki a megálló várótermében van, azt láthassa?


3. Miért vannak még mindig olyan várótermek, ahonnan nincs rálátás az érkező buszra?


Szóval bocs, de itt nem a júzer a hülye, aki negyed órával előbb kimegy a megállóba és urambocsá addig is ülne a szélvédett váróban.

2017. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Csak jelezném, ha utazni akarsz, azt azzal jelzed, hogy felállsz a helyedről a buszmegállóban.

A sofőrnek nem kötelessége mindenkitől kérdezgetni, hogy akar-e utazni.

Nagy a képernyőd egy kicsit!

5 perc a köztes megállónál meg nem reklamáció tárgya.

TE.

2017. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

ÖT perccel HAMARABB nem lehetett a megállóban.

BKV esetén 2 (KETTŐ) esetén a legközelebbi megállóban várni kell.

2017. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"ÖT perccel HAMARABB nem lehetett a megállóban. "


Milyen álomvilágban élsz te? :))

2017. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
A sofőré, ha 29-kor van az indulás köteles azt megvárni, nem is értem ez miért kérdés! Volánnak írnék panaszt.
2017. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Tedd fel magadnak a kérdést előszőr. Mi a cél felszállni a buszra, ott voltál mikor jött a busz igen, megállt a busz nem, kinek kellet volna megállitani a buszt hogy felszállj a buszsofőrnek.


Helyedbe utána futotnék es megdobálnám kakival az ilyet

2017. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Milyen álomvilágban élsz te? :))"


Kb a BKV diszpécser állíttatja le a járművet és büntetés terhe mellett kell betartani.

TE hol élsz?

2017. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
A kérdés nem feltétlenül egy budapesti buszról szól.
2017. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!