Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen buszsofőrnek lenni?

Milyen buszsofőrnek lenni?

Figyelt kérdés

2010. jún. 4. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
Én 3évig buszoztam helyközi járaton.Kicsit uncsi mindig ugyanazon az utvonalon menni,de jo volt a munkabeosztás,lehetett tervezni.Most kamionozom,ez sokkal stresszesebb keveset vagyok itthon,viszont jobb a fizetés és változatos az utvonal.
2011. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
Az nem baj hogy ugyan az az útvonal annál könnyebb :)
2011. dec. 17. 16:20
 23/69 anonim ***** válasza:
91%
Ez jó.
2011. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
95%
Képzeld el,hogy 5-10 évig ugyanazt a járatot csinálod.Napi 6 7szer megfordulsz ugyanazon az utvonalon,ugyanazokat az arcokat látod stb.Olyan érzés egy idő után mintha az egész életed egyetlen napba tömörülne.
2011. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
mondjuk ebbe van valami de szerintem akkor is jó szállítani az embereket nap mint nap :)
2011. dec. 18. 21:47
 26/69 anonim ***** válasza:
79%
kedves kérdező valamelyik vidéki tsz-csbe jobban jársz ha trágyát szállítasz sokkal nyugodtabb és nem kell még nyugtatót sem szedned !
2011. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
98%

23 éves vagyok, BKV-s

eddig nem volt rossz a fizu, de most elvették az adójóváírást (-12ezer havonta), meg elveszik majd a műszakpótlékokat... félek hogy nem lesz majd 130 se havonta és akkor másik meló után kell néznem...

amúgy szeretem, csak az a rossz hogy itt az összes csöves meg cígó fattyú felszáll a buszra, nem ellenőrzi őket senki.. vidéken ez azért nem így van..


negatívumok még:

-nem jeleznek, és ha nem állsz meg magyaráznak..

-megállok, kinyitom az első ajtót, tuti hogy elsétál a középső ajtóhoz! egyszerűen fóbiájuk van az első ajtótól!

-mindenki ugyanazon az ajtón akar felszállni!

-szar buszok

-ha lekési a buszt az szerinte az én hibám

-piros lámpánál kopognak hogy fel akarnak szállni és nem értik meg hogy nem engedhetem fel őket

-ha rossz az út és ráz a busz akkor azért én vagyok a hibás

-világít a BUSZ lámpa (buszsávban), de az autósok 80%-a nem indul el, hiába dudálok neki (szerintük is én vagyok a hülye)

-bunkó utasok

-van még egy pár... :)


pozitívumok:

-szép tájak (Budán)

-idős nénik-bácsik intenek hogy "köszi" ha leszálltak

-ha a végállomáson állok és még van 5 perc indulásig, és futnak a buszra és megköszönik hogy megvártam őket :D

-garázsmenetben (vagy ha nincs utas) lehet szaggatni a fél városon át a busszal

-segíteni olyan utasoknak akik aztán megköszönik

-stb.

2011. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:
köszi a választ felénk egyik negatívumot se láttam még :D
2011. dec. 29. 17:04
 29/69 anonim ***** válasza:
96%
"Pedig nem egy egyszerű dolog irányítani egy ekkora járművet :/" De nem lehetetlen. 20-22 évesen tényleg buli lehet főleg ha a szülőkkel lakik valaki, de ha ebből kell eltartani a családod sok-sok éven keresztül? Akkor már nagyon nem.
2012. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt nem értem, hogy itt mondja mindenki, hogy rossz a fizetés és a családot nem lehet eltartani belöle.... nem gondolom, hogy az ápolónök vagy az eladók többet vinnének haza.
2012. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!