Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen buszsofőrnek lenni?

Milyen buszsofőrnek lenni?

Figyelt kérdés

2010. jún. 4. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 5. 07:56
 52/69 anonim válasza:
16%
Izzadt, büdös és tahónak kell lenned hozzá.
2013. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%
Az utasok idegesítőek benne, és legtöbbször legszívesebben rájuk csuknád az ajtót. De ha szereted magukat az autóbuszokat, elviselhető meló.
2014. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:
Én szeretem :D
2014. jan. 3. 09:17
 55/69 anonim ***** válasza:

Szvsz. hiába írjátok néha és néhánya, hogy majd 15 év múlva is megnéznétek azt a szeretetet amit előre mond valaki, mikor még mondhatni semmi köze a buszok vezetéséhez... higgyétek el, ha valaki ezt szereti csinálni, nem lesz gond a szauna sem a kabinban. Egyébként az ablakot még az Ikarusban is ellehet húzni, bár gondolom ez meglepő.

Tuti, hogy sok apró dolog lehet (főleg BKV-nál) ami megkeseríti az ember mindennapjait, de ha szereti ezt csinálni, és nem csak munkaként hanem akár hobbiként is feltudja fogni és végezni, akkor biztos, hogy nagy gond nem lehet... :)

Én is sokszor elgondolkodtam a buszozáson, alkalmam leginkább a BKV-nál lenne, én inkább troliznék egyébként... :) Egy Ikarus-t jó lenne még addig vezetni, amíg van rá lehetőség. :)

2014. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Szerintem Ikarusból pár évig még nem lesz hiányod :D
2014. márc. 21. 06:34
 57/69 anonim válasza:

nem tudom hogy olvasod-e még a válaszokat, én a héten jelentkeztem az ÉNYKK-hoz autóbuszvezetőnek, 100%-ban térítik a teljes jogsit plusz a GKI-t, plusz még adnak pár "dolgot" a GKI-t tanfolyam ideje alatt :))


egyik ismerősöm azt mondta, ha tudta volna hogy ilyen a buszozás biztos el nem ment volna előtte teherautózni :)) szóval talán annyira nem lehet rossz


engem alapból vonzanak azok a járművek amiknek 4-nél több kereke van, de teherautózni/kamionozni nem szeretnék, viszont embereknek segíteni igen :))

2018. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim válasza:
ez lemaradt 23/F utolsó voltam :))
2018. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 Tubarózsa ***** válasza:

Régi kérdés :) azota megcsinaltam a C jogsit, Volánbusz zrt nel a D jogsit is. Ha a tanfolyomat is szamolom 1ev 9honapot dolgoztam. Tavaly juli 23 volt az utolso napom. Ha minden jol megy juniusba folytattom. De csak azert maradtam ki mert 2017 szeptemberbe szültem, ahogy kollégám mondta volános bébi :)

Es te?

2018. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim válasza:

te voltál a kérdező? :)) "volános bébi" - aranyos :)) és gratulálok így utólag is :))


én holnap megyek interjúra, remélem elég szimpatikus leszek nekik, decemberbe dolgoztam 3 hetet teherautósofőrként de sajnos nagyon megjártam, a pokol 3 hete volt finoman szólva :( aztán utána eléggé kiábrándultam a sofőrködésből, más munkakörökben kezdtem el dolgozni, de vhogy mindig hiányzott, viszont teherautózni többet nem akarok


aztán összefutottam az egyik volt teherautós oktatómmal aki főállásban egyébként buszvezető, és miután elmeséltem neki hogy mi volt hogy volt, ennyit mondott: "most mész és jelentkezel autóbuszvezetőnek, ezt a munkakört neked találták ki" :)) szóval most itt tartok, még előttem van a D-s jogsi megszerzése meg a GKI, de ez nekem semmibe se fog kerülni leszámítva az időt persze, addig tanfolyamos autóbuszvezető leszek hivatalosan


neked meg akkor további sok szerencsét kívánok és köszönöm a válaszod!

2018. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!