Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen buszsofőrnek lenni?

Milyen buszsofőrnek lenni?

Figyelt kérdés

2010. jún. 4. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 Tubarózsa ***** válasza:

Jaj, bocsanat. :) nem en vagyok a kerdezo, még pár éve válaszoltam erre a kerdesre. Kicsit félreérthetoen irtam , bocsi még 1x

Mindenesetre egy kalappal ;)

Kollégámat látni kellett volna :D mikor megtudta hogy babát várok. De tényleg volán baba mert a férjem is volánnál buszozik. Ezen a teruleten en voltam/vagyok az első nő :) utanam jott meg 1 csaj de ugy tudom már kilépett, ugyhogy "egyedül" maradtam :)

2018. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 Tubarózsa ***** válasza:
És merre leszel, melyik cég, ha nem titok?
2018. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim válasza:
Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ=ÉNYKK
2018. márc. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim válasza:
ha persze minden jól megy :))
2018. márc. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 Tubarózsa ***** válasza:
Szurkolok ;) majd irj. Akár privit is
2018. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Hogy állsz kérdező? :)
2019. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
Azóta már biztos sikerülhetett! :D
2019. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
rokonom is buszsofőr ő is korán indul hajnalba viszont ahova odaér ott 2-3 óra pihenője van mert utánna megy tovább onnan a járat, addig bemehet a volán pihenőjébe ott tv van meg egész jó kis hely, vagy a városba elmegy valamerre stb aztán megy tovább ott kb fél óra pihenő majd onnan haza. Kb reggel fél 5 kor indul és délután 5 körül ér haza de ebbe benne van az a kb 2,5 óra pihenő+ fél óra meg még egy kb fél órás.Úgy lényegében egy háromszöget jár be(+ falujáró), de a falujából indul és oda ér haza és a ház elött parkol a busszal szóval nem vészes, és az utasokért felelős tény, de 70 nél jobban szinte nem nagyon megy falujáró busz elég lassan kell mennie, tehát nem nagyon fordul elő komoly baleset, koccanás, stb előfordul de attól nem lesz baja az utasoknak. Az idő az megint olyan, hogy azért megy 60 al falujáróként, hogyha véletlen kicsit késne akkor tud gyorsabban menni amivel behozza a késést. De ez attól függ, hogy adja ki a forgalom sok traktor mezőgazdasági gép, főleg dombon vagy kanyarba van, hogy 5-10 percig 20-30 al vánszorog mögöttük mire megbírja előzni.
2020. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

2022*_*


Hali én is fiatal buszsofőr vagyok! 24 évesen kezdtem most vagyok 26. Jelenleg osztott műszakban dolgozok Hétfőtől péntekig ami azt jelenti hogy én a dugókban közlekedek. Reggel kezdek 2:40-6:00 között majd ha lemegy a reggeli csúcs kapok 3-4 óra pihenőt( addig "alszok: de inkább a szememet pihentettem") majd vissza a délutáni csúcsban hazaérek legkésőbb 21:30 ra. Túlórat nem vállalok ( nekem minden jogsim kivan fizetve ). Hétvégéim szabadok. Pénz hogy mennyire éri meg szerintem ha az ember nem dolgozik autószerelőként vagy informatikusként vagy egyéb ilyen helyen akkor közepes fizetésként mondanám. Van mellette párkapcsolatom és minden hétvégén tudunk találkozni ( bár én már péntek este indulok ahogy leteszem a buszt). Próbáltam más szakterületen dolgozni de én ott csak sírtam és mindig vonzott a buszozás nem azt írom hogy a szívem csücske de elvagyok benne és nincsenek idegesítő kollégák. Én a fizetésemből kijövök van autóm( 25 éves ) amivel bejárok dolgozni, lakásra meg úgy se lesz pénz ilyen árak mellett lehetetlen valaha is össze gyűjteni rá.


Szóval a család és a magánélet súlyát igenis meglehet oldani ha az ember együtt él a párjával úgy mégkönnyebb mert legalább mindennap esténként együtt tudnak aludni és ott lesz a hétvége is már ha a párja is hétfőtől péntekig dolgozik.

2022. dec. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!