Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak nekem nem tetszik ez a név?

Csak nekem nem tetszik ez a név?

Figyelt kérdés

Most néztem meg az új M3-as metró megállókat. Nekem nagyon tetszenek. De itt jön a fordulat. Írják, hogy Újpest városkapunak, Újpest vasútállomás lesz a neve. Nekem ezzel sincs semmi bajom, ugyanis szerintem ez találóbb név.

Na de, az Árpád hídnak,az lenne a neve hogy GÖNCZ ÁRPÁD VÁROSKÖZPONT!

Megértem hogy Göncz Árpád nagy ember volt és akár egy utcának meg jó név is lenne. Na de egy olyan helynek amit már majdnem 40 éve így hívnak?

Félreértés ne essék, én csak a véleményemet nyilvánítottam ki.Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



2018. jan. 16. 18:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező pontozott le (illetve ő is) ugyanis neki csak az a hasznos, ami az ő álláspontját támasztja alá.

Persze lehet ezt tagadni, de pontozásbál a kérdező szavazata nagyobb súllyal esik latba, így hamarabb meg is jelennek a nulla százalékos értékelések, melyek ezen kérdés esetében is hamar előkerültek.

2018. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!