Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Keletiből mennék Kőbánya-felső...

Keletiből mennék Kőbánya-felsőre vonattal. Ha van BKV bérletem, akkor kell fizetnem bármit? Gyorsvonati pótjegy kell akkor is?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 23:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
én nem tudtam hogy milyen vonatok mennek
2018. jan. 24. 08:54
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Akkor meg minek szólsz be nekünk? Kérdeztél valamit, amire megfeleltünk. Bónuszként meg azt az infót is megkaptad, hogy ha gyorsvonatra szállsz, akkor kell fizetni pótdíjat.

Gondolom, nem fogsz egész életedben csak ezen az egy pár állomáson át közlekedni. Ezt is ajándékbe kapod: Ha Budapesten kívülre utazol, akkor is használhatod a BKK bérletedet, s csak kiegészítőt kell venned.

2018. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, ha Kőbánya akárhová megyek, akkor kell-e pótjegy. Erre eltérő információkat kaptam. Egyesek nem tudták hogy ot tmegáll-e a gyorsvonat, mások hogy kelle-e rá pótjegy stb. Én nyilván olyantól vártam volna választ, aki arrafelé lakik és szokta használni és tudja, és nem olyan általános válaszokat, hogy a Google a barátod, meg a gyorsvonatra kell pótjegy stb.
2018. jan. 24. 21:10
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Mond, neked az IQ-d eléri a fagypontot? Már sajnálom, hogy válaszoltam.
2018. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az IQ-ja nem is, az egoja biztosan...
2018. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az IQ-m 130 fölötti, neten nem lehet mérni, 130 fölött már szemékyesen hívja be az embereket, mert nehéz mérni. Egyébként meg szerény vagyok, de itt se az IQ-nak se a szerénységnek semmi köze nincs a témához. A jóindulat, és a relevancia, és az okoskodás, az megy, ahhoz nem kell IQ a részetekről :)
2018. jan. 26. 09:12
 17/17 NovaZeox103 ***** válasza:
Nem kell
2018. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!