Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi budapest legrosszabb környéke?

NovaZeox103 kérdése:

Mi budapest legrosszabb környéke?

Figyelt kérdés

#Budapest #környék #nemérdemes
2018. febr. 8. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
# 10 Engem egyszer megöltek ott, de már elmúlt.
2018. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Na a csodás Buda egyik környéke megint tele alkoholistákkal, romákkal és egyéb bizalomgerjesztő alakokkal.
2018. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, hogy Csepelt senki nem emlegeti, pedig az is sokszor megkapja a gettó jelzőt. Engem csak 2 cigánylány akart ott kirabolni. Szerencsére nem sikerült nekik.
2018. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de én szoktam sétálgatni a nyócker zűrösebbnek tartott részein is, kíváncsiságból, ám igazából az utcán lenni nem problémás. Inkább együtt élni állandó jelleggel a társadalom meglehetősen számkivetett, lecsúszott rétegeivel, az lehet a nehéz.


Mondjuk a Magdolna utca környékéhez hasonló tömbök vannak majd minden kerületben, Újpesten pl a Bocskai utcában, Angyalföldön a Szent László utcában, vagy a kertvárosokban Pesterzsébet egy-egy tömbje, Zuglóban a Tengerszem utca vége, Soroksáron a Könyves utcában vagy mondjuk Alsóhangács, Terebesi utca, ilyenek.

2018. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szabolcs utca kis számok
2018. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
A Határ úti metrómegálló sem túl fényes környék. Én ott lakom 2 villamosmegállóval mellette, az egész békés, de amint beérek a metróhoz, futnék is el. Tele van hajléktalanokkal, akik sokszor előtted vizelnek, rád üvöltenek ok nélkül stb. De ennyiből már a Blaha meg a Kálvin sem jobb, de az az ingatlanok szempontjából nagyon jó, központi hely. És akkor a Nyugatiról, Népligetről nem is szóltam. Ha jól tudom, a Népligetben is erőszakoltak már meg lányokat, de hát... mondj egy olyan helyet, ahol még nem :(
2018. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk éppen a belváros, 7. kerület sem feltétlenül biztonságos estefelé. Persze megy a szöveg, hogy rendőrök, meg be van minden kamerázva, mégis tele van az egész cigányokkal, csövesekkel, dílerekkel és mértéktelen mennyiségű részeg emberrel. Szinte napi rendszerességűek a verekedések akár késelések is.
2018. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Csepel is érdekes, mert amíg nem "merül el" benne az ember, csak a fő útvonalakat követi addig semmi extra. De ha bekerülök kisebb, nagyobb utcákba, akkor rögtön tele van az egész kisebbségekkel, mintha másik világba lépnék be.


Azt mondjuk hozzátenném, hogy atrocitás egyszer sem ért pedig volt, hogy 200 ezres defektes bringát toltam a dzsumbujon keresztül. Határ út környéke sem túl magas színvonalú, bár alapvetően baja nincs az embernek, mert elég forgalmas.

2018. febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
29%
Békáson panelnegyed :D
2018. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg, a belvárosban is péntek és szombat éjszaka a saturészeg fiatalok ordibálnak és szédelegnek össze-vissza, az sem túl bizalomgerjesztő. Volt már hogy végigmentem autóval a belvároson, aztán éppen előttem az úttesten landolt egy wiszkis vagy nem tudom milyen üveg, akár az autómat is elkaphatták volna. Szóval még autóval sem feltétlenül biztonságos, ilyenkor le se merném ott parkolni az autóm (elég nagy értékű). Mondjuk annyi, hogy annyi rendőr van közöttük, mint a szemét.
2018. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!