Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit kaphat ezért a kalauz és...

Mit kaphat ezért a kalauz és tudni fogja, hogy ezért bejelentették?

Figyelt kérdés

Multkor felszálltam a vonatra és egy fűlkébe egy vasutas űlt,megkérdeztem van-e szabad hely,felelte igen,beűltem. A vonat elindult és bejött a kalauz,odaadtam jegyem,lekezelte,ezután közölte durva hangon,hogy muszály ide a szájukba beűlni,máshol nem volt hely,feleltem,hogy a vasútas úr aki itt van,azt mondta szabad. Erre felelte,hogy az a kollégája és ők űlnek itt,fáradjak ki,eközben a másik vasutas aki azt mondta,hogy nyugodtan,van szabad hely,intette,dorgálta,hogy jólvan,hagyja már hadd üljek ott,de a goromba hangú kalauz folytatta,hogy beszélgetnének kettesben és keressek más helyet. Kerestem,de a szemébe mondtam,hogy panaszt teszek,azt mondta nyugodtan.


A fülke nem szolgálati volt,ki sem volt írva rá,hanem utasoknak fenttartott,én pedig úgy gondoltam,egy normális ember,aki pont vasutas bekéredzkedek,aki ugye beengedett ,mert késő este volt és nem akartam egyedűl utazni,mindig emberek közelébe szeretek űlni,mert már kötöttek belém vonaton.


Írtam panaszlevelet a máv-start -nak ,beleírtam adott időpont,vonatszám,jegyvizsgáló azonosító pecsétszám amit a jegyre rányomott és leírták válaszként,hogy tökéletesen megértik a problémát,mindig mindent megtesznek,hogy a vonaton a máv alkalmazottai is kultúráltan bánjanak az utasokkal stb.,és,hogy az észrevételem továbbítják az érintett jegyvizsgáló szolgálati vezetőjének a további kivizsgálás végett.


Elnézést kért a máv-start,pedig a mávval nincs gondom,írtam is és a vonat az amivel a legjobban szeretek közlekedni,csupán a jegyvizsgáló személye amivel probléma akadt és ezt jeleztem nekik.


Vajon mit kap a jegyvizsgáló ezért és tudni fog -e róla,emlékezni fog-e rá,hogy be lett jelentve valamiért?

Mi lesz ennek a vége és kinek adnak igazat majd,ha kivizsgálták? Ha nem nekem lesz igazam,nem lesz gondolom olyan,hogy én megrágalmaztam a kalauzt,tehát rágalmazás és még én ütöm meg a bokám.


Ez érdekel,ugyanis a jövőben nem lenne jó ilyesmivel szembesűlni.



2018. febr. 19. 22:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele,hogy ha nem is kap semmi figyelmeztetést sem,nem baj,viszont legalább eszében lesz,hogy tényleg nem csak mondtam,hogy panaszt teszek,hanem meg is tettem. Gondolom legalább annyi visszatartó ereje lesz,eszében lesz,hogy szebben beszél innentől.
2018. febr. 21. 16:02
 12/13 A kérdező kommentje:
Szebben beszél innentől az utasokkal.
2018. febr. 21. 16:03
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Nem kap büntetést, szarik ő az utasokra.
2018. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!