Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tényleg káros munka a mozdonyv...

Tényleg káros munka a mozdonyvezetés?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta, azért is keresnek annyit a mozdonyvezetők, mert elég káros a munkájuk, hogy egész nap a két nagyfeszültségű vezeték alatt vezetnek. Igaz ez? Tényleg van hatása az emberi szervezetre a nagyfeszültségű vezetéknek a mozdonyban?

2018. ápr. 11. 09:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#28: Te támadtál le azzal, hogy én ki vagyok, miután leírtam, hogy nem káros. Ebből az következik, hogy szerinted káros és nekem orvosi diplomásnak kéne lennem, hogy elhidd, nem az.
2018. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

"Te támadtál le azzal, hogy én ki vagyok"

Ez precízen fogalmazva egy rút félresiklatás, én ugyebár azt írtam, hogy: " rosszindulat nélkül, csak a tényekre vonatkoztatva"

És ha továbbra sem érted, hogy arra volnék kíváncsi, hogy a szaktudásod alapján teszel kijelentéseket, vagy csak a hozzá nem értés magabiztosságával, akkor már idáig is kár volt ragozni. :D

"Ebből az következik, hogy szerinted káros" Nem, ebből csak az következik, hogy szeretek utánajárni a dolgoknak.

"nekem orvosi diplomásnak kéne lennem, hogy elhidd" Akkor sem biztos, hogy elhinném, de akkor több esély lenne arra, hogy komolyan vegyem a kijelentésedet, mintha csak bolgárkertész vagy. Ami egy igen tisztességes foglalkozás, és mindig is hallgatni fogok rád, ha arról van szó, hogy a bolgárokat hogyan kell öntözni. De én villamos érdeklődésű fazonként nem mondom azt, hogy a kínai tudós, aki a nemzetközi konferencián előadta, hogy a 182 megvizsgált elektromos mozdony vezetőjénél ugyanazokat az eltéréseket találta, hogy ő ostobaságot nyilatkozott. Mert, bárhogyan is csavarjuk, azzal ,hogy szerinted nem káros, csak lehülyézted azokat, akik az ellenkezőjét állítják. Ne a szavakon lovagolj, a tényeken. Bár azt elismerem, az egy makrancosabb hátas. :)

2018. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"azzal ,hogy szerinted nem káros, csak lehülyézted azokat, akik az ellenkezőjét állítják"


Jóvan', hagyjuk. Szerintem nem káros, szerinted káros. Maradjunk ennyiben.

2018. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

SZtrogoff:


Rendszeresen megjelenik mindenhol egy lepontozó. Legyen szó elektromosságról, autókról, bármiről. Ha valaki jót ír, és 100%-a van, akkor lepontozza. Ez egy ilyen hely, nem kell vele foglalkozni.

2018. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!