Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bkk ellenőr elöl futottam el?

Csanad998 kérdése:

Bkk ellenőr elöl futottam el?

Figyelt kérdés
Mar kitoltotte a papirt a potdij papirt es rakta volna el fogtam magam es elfutottam ugy hogy gors kikaptam a kezebol. Ez a metron tortent. Mindegyik mar idos volt. Mennyi az esélye, hogy utánam futottak? Mert voltam olyan hulye hogy kb 80m futas utan kidobtam a kukaba a mar kitoltott papirt. Mennyi az eselye,hog ezutan elkapnak??

2018. ápr. 19. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Simán feljelenthetnek, ráadásul ha emlékeztek az adataidra, akkor a rendőrség könnyedén meg fog találni.

Most izgulhatsz még hónapokig, hogy lesz-e belőle valami vagy sem.

Nem lett volna egyszerűbb elismerni, hogy hibáztál és kifizetni azt a szaros 8 ezer forintot?

2018. ápr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az ellenőrök sem hülyék, és bizony MINDEN blokk átütős, direkt azért, ha az eredetivel valami lenne, legyen "másolat" róla.
2018. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!