Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem állt meg a buszsofőr....

Nem állt meg a buszsofőr. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
A párom ugyan abban a városban lakik, ahol gyakorlatra jár és busszal ment (volna) haza, de mivel helyi járat nem ment, felszállt egy távolsági buszra ami pont arra ment amerre ő lakik. Mindig meg szoktak állni a buszmegállóban a buszosok, csak most egy olyan buszsofőr volt aki még nem volt (vagyis még nem látta arra). A buszsofőr továbbhajtott, pedig a táskáját felemelve a hátsó ajtóhoz állt félreérthetetlen szándékkal. (Sajnos a leszállásjelző gombot nem nyomta meg) A buszos még a kérése ellenére sem állt meg és elvitte őt Szentára, közben folyamatosan megszégyenítette a többi utas szeme láttára (mind a 2 ember szeme láttára). A visszautat kifizettette és még tovább piszkálta. Persze a párom már sírva utazott végig, mert nem szokott hozzá az ilyesfajta beszédhez vele szemben. Kérdezem tőletek, lehet-e tenni valamit az ügy érdekében?

#busz #Volán #buszsofőr #Nem állt meg
2018. máj. 2. 14:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jól írja a többség, hogy itt az utasnak kellett volna megnyomni a leszállásjelzőt. Bár nem tudom, hogy jól értelmezem-e a kérdést...a párod egy távolsági buszt akart városon belüli utazásra igénybe venni?
2018. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Igen, így van. A buszmegállóban fel is van tüntetve az a járat, amivel utazott, csupán nem nyomta meg a gombot. Ezzel nincs is semmi baj, mert hát oké, ez az ő hibája. De ahogy beszélt vele a buszos az kritikán aluli.
2018. máj. 29. 13:34
 23/24 anonim ***** válasza:
Még mindig itt tartatok közel 1 hónap után? :) Most nem azért, felnőtt ember, tegye magát túl rajta! Szerintem annyira nem nehéz.
2018. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozunk már vele, csak láttam még kommentet és reagáltam rá
2018. máj. 30. 06:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!