Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK jegyellenőrzés a megálloba...

BKK jegyellenőrzés a megálloban lehetséges?

Figyelt kérdés

Érdekel hogy a megálloban lehetség jegyet kérni?

Szoktam látni hogy a Kálvin téren a megálloban, mielőtt megérkezik a busz jegyet szoktak kérni. Engem érdekel hogy az lehetséges-e?

Az utazási szabályban ez van kiirva? Mivel magyar nem az annyanyelvem, nem értettem jol hogy akkor lehetséges??

A jegyellenőrök a Szolgáltató utasforgalmi területén bárhol, az utazás során bármikor ellenőrizhetik az utasok jegyének.


2018. szept. 9. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
BKK automaták vannak kihelyezve sok helyen, azokból tudsz. A járművezetőtől is, de akkor azt hiszem muszáj kiszámolnod a pénzt pontosan mert nem fognak visszaadni. De ez nem biztos.
2018. szept. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a megállóban nem kérhetnek jegyet.

Kivétel a metró, ott az egész állomás területén már kell rendelkezni érvényes jeggyel, bérlettel.

2018. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felszállás előtt közvetlenül már kérhetik a jegyedet. Szokták is rendszeresen a 100E járaton (a Kálvinon is), de ott elsősorban a jegyárusítás felgyorsítása a cél, már a busz érkezése előtt lehet tőlük venni jegyet, így nem akkor kezdi el mindenki kiszámolgatni a 900 Ft-ot. De a 216-os rendkívüli járatokon is sokáig ez volt a bevett módszer, igaz, nem tudom így van-e manapság is.
2018. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó pár éve a 4-6-os villamoson is kérték a jegyeket a végállomásokon már a megállókban, de semmi értelme nem volt, mert csak megnézték, kezelni ugyanúgy a villamoson kellett.
2018. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!