Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez a kép mennyire ismerős...

Ez a kép mennyire ismerős tömegközlekedőknek a múltjukból, jelenükből, mikorra fog végleg eltűnni?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 22. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős, szerettem ezt az utazási módot. Már eléggé kikopóban van ott, ahol én élek, de szerintem más vidéken még csak-csak megvan és lesz egy pár ideig még.
2018. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Azok a régi szép idők, mikor még szerettem vonatozni.

Nem érdekelt a késés, nem érdekelt, hogy milyen hosszú az út. Amikor a söröm mellett nyugodtan rágyújthattam. :D

2018. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Ekkor még volt hangjuk a vonatoknak :) Nekem a kedvenc vasúti kocsim :) Meg is jött a kedvem a vonatozáshoz, csak Budapest felé már nem nagyon járnak :)
2018. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Oh, azok a régi szép idők! :')

Kövezzetek meg, de én szívesebben utazom egy ilyen vonattal, mint az új Flirt-ökkel... A Flirt számomra túl steril, rideg, nincs karaktere. A helykihasználás is csapnivaló.

A nyári menetrendi változás előtt mindig régebbi típusú vonat vitt haza, (habár annak modernebb volt a belseje, de ugyanolyan zajos) és sokkal szívesebben utaztam azzal haza.

2018. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!