Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bkv-ról leszállítottak, pedig...

Bkv-ról leszállítottak, pedig jogtalan volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok már 4. éve járok busszal, de eddig minden rendben volt.

Ma meg leszállít a sofőr, hogy én nem mehetek ezzel. Megnézi a bérletemet és azt mondja hogy egy másik busszal menjek. Pedig ugyan ezt a bérletet váltom már 4 éve, ezzel a busszal utazom, csak ez a busz visz arra az utcára? Mi a fa*z baja lehetett?



2018. szept. 25. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ennek fuss neki még egyszer... érvényes volt a bérleted, a sofőr azt mondta, szállj le, te meg meg se kérdezted, miért, csak leszálltál?
2018. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Melyik járaton, hol történt az eset és pontosan milyen bérleted van? És ha most ezt nem értetted, miért nem probaltad meg tisztázni a helyzetet vagy legalább jegyet venni a kifogásolt bérlet helyett? Nagyon nem világos ez így.
2018. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
4 éves bérlettel én is leszállítanálak.
2018. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelődjünk már egymással, egy ilyen 0 információtartalmú kérdést kiírni mi értelme van?
2018. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

"Megnézi a bérletemet és azt mondja hogy egy másik busszal menjek."


Na ezt nem hiszem el, ilyen nincs. :D

2018. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem,hogy van ez,ugyan azt a bérletet hogy lehet újra kiváltani?
2018. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Lehet hogy vannak külön bérletek Ikarus,Volvo.Mercedes,stb. buszokra(?)nem ez lehetett a baj?

Haveromnak olyan BKV bérlete va,hogy csak Tátra villamosra érvényes.A körúti Combinóra nem jó.

2018. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem 4 éves volt a bérlet, csak már 4 éve járok naponta ugyan azon az útvonalon, ugyan azt a bérletet váltom ki alatt azt értem hogy 5km és útszakaszra, eddig minden rendben volt.
2018. szept. 25. 20:55
 9/19 A kérdező kommentje:
Most szeptemberi a bérletem, nem járt le, jó helyre volt kérve Rakamaz Polgármesteri hivatal - Tokaj Gimnázium. Kérdőre vontam, hogy mégis miért, erre ő hogy ez a busz nem megy arra az utcára ami nekem a bérletemen van. Erre én pedig ezzel a járattal járok már 4. éve. Erre lezavart hogy feleselek, leállok vele pofázni, mégis mit képzelek én. Ezért inkább lementem és felszálltam a másikra ami ugyan megáll a Rakamazon, de közel sem ott ahová a bérletem szól.
2018. szept. 25. 21:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valami nem stimmel veled. Budapesti bérletnél nincs 5 km-es meg 10 km-es, meg akárhány kilométeres. Ha környékiről beszélsz, akkor meg érthetően fogalmazz.
2018. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!