Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy bérletet lehet használni...

Egy bérletet lehet használni 2 városba?

Figyelt kérdés

1 hetet apánál, egy hetet anyánál, 1 hetet apánál, egy hetet anyánál töltök, akik különböző városokba laknak, Gyöngyöstől ez mindig 15 km erre is, arra is. Felesleges lenne akár félhavit is venni mindkét városba, amikor ugyan úgy néz ki teljesen (természetesen 2 lakcím, tehát jogosul vagyok mindkét városba bérlettel utazni)

Igazából csak hetente kéne radírozni, nem kopna el, mert egy hónapba 4 radírozás az semmi. De teljesen felesleges 3000ft-ot elkölteni havonta, amikor csak 2 hetet utazok, ezért az 1500-ös bérletből csak egyet vennék. Nem hinném, hogy megbüntetnének, de gondoltam kikérem a véleményeteket, esetleg valaki csinál-e még ilyet?



#bérlet #trawell
2018. nov. 12. 16:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem egy ismerősömet, akinek az anyukája ott dolgozik a bérletkasszába. Azt mondta sunyi dolog, és hogy ő is gyakran így csinálta régen, meg hogy vigyázzak azért, de nincs sok esélye a lebukásnak, szóval azért köszönöm a válaszokat.
2018. nov. 13. 19:15
 12/14 anonim ***** válasza:
a kérdező egy nyugtatást szeretne hogy nem bukik le mert be van szarva
2018. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
egyébként igen :D de már tudom, köszönöm
2018. nov. 16. 17:12
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Két hét múlva majd kiírja a kérdést, hogy egy ISMERŐSÉT megbüntette a Volán, és hogyan kerülhetné el a befizetését...
2018. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!