Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor mi a helyzet az...

Most akkor mi a helyzet az IC+ kocsikkal?

Figyelt kérdés
Ugye a két prototípuson kívül készült 4 több célú. Illetve akkor most pár héten belül forgalomba áll +20 db? Ezek sima 2. osztályú kocsik lesznek?

2019. márc. 15. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én erre gondoltam:


[link]

2019. márc. 16. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
2019.végéig áll forgalomba a sorozatgyártás első 20 kocsija. Legalábbis nekem ezt írta a máv az érdeklődő levelemre.
2019. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából tervezgettem kiírni egy új, hasonló kérdést is, mert már összezavarodtam... legalább 15 kocsi van most forgalomban, sőt, igazából 400 és 419 között már minden kocsit láttam, viszont voltak hasonló számok Bpmz és Bbdpmzn-is. Talán a 400-as is ilyen pont. Hogy jelenleg mennyi akkor a futó IC+ és a 20db kocsit azt csak Bpmz-re értették vagy csak Bbdpmz-re vagy vegyesen?
2019. júl. 2. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
20 2. Osztályú kocsit már legyártottak, azt hiszem most 70 darab belföldi célú többcélú teres kocsit gyártanak le. Amiben bicikliszállito és kerekesszék-emelő is van.
2019. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!