Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mást is zavar a felujított...

Mást is zavar a felujított Tátrák ajtózáró hangja?

Figyelt kérdés

A frissen felujított Budapesti Tátra villamosoknak borzalmasan idegesítő az ajtózáró "csengője".

Nem tudom, hogy a tervezésnél miért ilyen idegesítő hangú csengőt választottak, ennél bármelyik másik járművön lévő kellemesebb.

Számomra fájdalmat okoz rengeteg hang, így Budapesten legtöbbször pl egy fülessel bedugom a fülem akkor is ha nem hallgatok semmit.


De ez az ajtózáró hang kikekülhetetlen, borzalmas és fájdalmat okoz.


Egyre több helyen kap figyelmet az, hogy egyesek túl érzékenyek ingerekre, de az autisták miatt sem mindegy milyen hangok ingerek vannak.


Lehetne valamit tenni, hogy legalább a hangerejüket lejjebb vegyék, esetleg mélyebb, kelemesebb hangú ajtózárót építsenek be?



2019. ápr. 27. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia autitsa vagy?
2019. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem egy régebbi ikarusba lévő zavar jobban (éles hangja van és sokkal hangosabb) én is auti vagyok.
2020. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!