Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nem undorítóak a...

Szerintetek nem undorítóak a gazdagok? {falunkba egy tehetős vállalkozóról van szó}

Figyelt kérdés

Némeik még köszönni se tud néz mint vadtehén ami még nem látott embert és köszönni se tud azért mer ki ha ő nem.

Egyszer meg szét volt halva hogy kinek képzelem magam hogy nem köszönök neki elkezdte a gazdag dumát hogy több tiszteletet is mutathatnál egy sikeres embernek te kis csira jössz te még könyörögni hogy nálam dolgozhass...


Én meg mondtam hogy fogd be a pofád mert beleszarok :D:D


2011. márc. 21. 22:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
aki engem nem tisztel azt én se tőlem lehet a milliárdos is akkor is köszönjön vagy fogja be a pofáját mer szétütöm neki
2011. márc. 21. 22:52
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A taplóság nem anyagi helyzet függő. De a szövegedből látom, hogy emberére talált.
2011. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel hogy ki kicsoda ha nem köszön vissza fogja be a lepénylesőét lázár jancsika beütésü féreg
2011. márc. 21. 22:55
 4/27 anonim válasza:
53%
Ugyan már, mitől érdemelne több tiszteletet, felfuvalkodott tahó és szerintem ő lenne az utolsó akihez mennél munkáért :D. Hadd idézzek :) "inkább legyen az asztalom szegényesen terítve, kenyérrel és vízzel, mint ízesített idegmérgekkel" :DDD
2011. márc. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tanulj meg fogalmazni, meg valami stílust, aztán logikát és gondolkozz el, mi a különbség a "gazdagok" és az "egy vállalkozó" között.

Nem minden gazdag ilyen.

Másrészről nem lehet annyira undorító dolog gazdagnak lenni, tekintve hogy az emberek jó része egyáltalán nem bánná, ha közéjük tartozna. Gondolom, te sem utasítanád vissza, és nem szórnád ki az ablakon a pénzt.


De lényegtelen, lehet, hogy ő undosító, de a te stílusod hozzá még trágár is, szóval erősen a "bagoly mondja..." esete áll fenn.

2011. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
ez az a csávó akinek van repülője meg 3 villája csak törölték az üzimet nem tom minek :D:D
2011. márc. 21. 23:00
 7/27 A kérdező kommentje:
nem bagoly mondja:D:D aki nem tud köszönni és nem jegyzi meg hogy nem köszönt mert annyi memóriája van mint egy floppy lemeznek hogy elfelejti az ne lepödjön meg hogy legközelebb én nem köszönök:D:D ha annyira nagynak tartja magát akkor köszönjön mindenkinek vagy fogja be a pofáját
2011. márc. 21. 23:04
 8/27 A kérdező kommentje:
És nem vagyok trágár aki köcsögül viselkedik avval én is köcsög vagyok az más kérdés hogy a gazdagokat direkt szeretem fikázni és büszke is vagyok rá :D:D
2011. márc. 21. 23:07
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Én is egy gazdag vállalkozó vagyok, mégsem utál senki a környezetemben, mert tudják mit alkottam, mennyi munka van a hátam mögött, és abszolút emberi módon szólok mindenkihez aki velem is normális. Ne haragudj, de az hogy ki milyen bunkó nem pénz függő. Nekem is vannak luxus járműveim, a gyerekek csakúgy repesnek az örömtől amikor elviszem őket erre-arra. A környék összes gyereke szeret, mert mindig adok nekik ezt-azt, az a pár ember aki nem szeret szimplán irigy, én rájuk mindig direkt hangosan odaköszönök, és jó látni azt a zavartságot némelyik arcán hogy most mit is csináljon. Szerintem ha diszkóba elmész vagy egy kocsmába ott jóval undorítóbb embereket találsz a gazdagok többségénél. Ha igaz amit leírtál, hagyd azt az embert, felesleges magad idegesíteni, de ha csak az irigység mondatja ezt veled, mert a fene megesz hogy ő milyen jól él, az viszont rád nézve szegénységi bizonyítvány. Ezt innen nehéz eldönteni.
2011. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

"a gazdagokat direkt szeretem fikázni és büszke is vagyok rá :D:D"

Ne haragudj, innentől részemről no comment...

2011. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!