Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek, hogy Kuhár...

Mi a véleményetek, hogy Kuhár Bence youtuber MÁV VIP kártyákat kapott?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 20. 19:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Használja egészséggel.


Küldhetnének nekem is.

2019. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Kiráz a hideg az influencer szótól, amúgy meg leszarom.
2019. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Semmi.
2019. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Én viszont erős aránytévesztésnek tartom ezt, mert egyik oldalról igenis fontos, hogy a közösségi közlekedéssel hobbiból foglalkozó emberek, szervezetek és a szektor szereplői között legyen együttműködés és partneri viszony. Ugyanakkor egy ilyen félmilliós értékű ajándék az üzleti szfèrában is komoly lekötelezettséget jelent, nemhogy egy olyan tevèkenységi körben, ahol làtszólag(!!) független vélemènyeket közvetíten(én)ek emberek. Én a saját hitelességem védelmében egész biztosan nem fogadnék el egy ilyen ajàndékot.


A sajtóban természetesen megjelennek ilyenkor mindenféle jobb-rosszabb összehasonlítàsok, hogy mire kellett volna inkább költeni. Én sem vagyok kivétel: nekem az a Miskolc környèki forgalmi dolgozó jutott eszembe, aki jónéhány hónappal ezelőtt megmentette pár ember életét a gyors helyzetfelismeréssel egy szembemenesztéses esetben és közel nem kapott ilyen értékű elismerést.

2019. júl. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy az eddigi válaszolók láták már egyetlen videóját is? Ha nem, miért nem?

Mert ha láttátok volna, nem azon töprengenétek, hogy a hitelessége mennyire kérdőjeleződik meg, vagy mennyire nem.


Nem tudsz úgy megnézni egy videót tőle, hogy ne öntsön el azonnal a szekunder szégyen.


A MÁV félhivatalos videósa, de bármilyen vasúti témára rá tud csodálkozni, majd jól felnyög, hogy "hát én nem tudom mi ez, igazából nem értek hozzá, de SRÁCOK írjátok le a kommentek közé mit láttam és akkor megtanulom".

Ba.meg...


Ahol elvileg egy félmilliós ajándék után azért illene a vasutat népszerűsíteni...


Amellett pedig menjünk el udvariasan, hogy mávos táskát kapott, meg mávos formaruhát, amire az igazi dolgozók néha éveket várnak mert "nincs készleten" de ez nyilván így van jól.


És akkor a Málenkij Robot emlékhelynél elmondja, hogy Mária Robot emlékhely.

És amikor lebukik vele, nem laposkúszásban elnézést kér, hanem csinál még egy videót, aminek a végén ugyanezzel poénkodik:

"Akkor itt fejezzük be a videót a MÁRIAROBOT jaaaaaaj neeem, jujj, hoppppááá... A Málenkij Robot emlékhelynél."


A MÁV helyében udvariasan behívnám, hogy öcsi tartsd meg a kártyát, de a továbbiakban kérlek, ne csinálj a vasútról videót, mert nettó égés az egész.

2019. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
na legalább vannak normális válaszok is (uccsó kettő)
2019. júl. 21. 17:08
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az kedvencem tőle, mikor elment a 37a villamos sörgyári végállomásához. Bemutatta a helyszínt, közben rámutatott a ToiToi vécére, és azt mondta rá, hogy az egy járművezetői tartózkodó.
2019. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
na ne
2019. júl. 22. 10:30
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Véleményeket kérdeztél, aztán eldöntötted, hogy melyik válaszok a normálisak és melyikek nem.
2019. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
igen, de attól még van jogom véleményezni a véleményedet, am a 18 százalékos hasznosság mutatja, hogy mások hogyan látják a válaszaidat, am engem is kiráz a hideg ettől a szótól de miért is kéne leszarnod nem értem
2019. júl. 22. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!