Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek, hogy Kuhár...

Mi a véleményetek, hogy Kuhár Bence youtuber MÁV VIP kártyákat kapott?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 20. 19:56
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
de ez mi volt?
2019. okt. 19. 03:17
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

#19 "ez a videó privát" = Nem tudom megnézni


Bencével kapcsolatban kettős véleményen vagyok.

Az ötlet jó, a megvalósítás pocsék.


Legutóbb a KISS-t bemutatva a videó alatt kihangsúlyozta, hogy nem fog se Monorra, se Szolnokra elmenni vonatokat videózni.


Pedig -elméletileg- emiatt kapta a VIP kártyát, hogy az ilyen utazások ne kerüljenek neki pénzbe.

Hogy könnyebben eljusson egy-egy fontosabb helyszínre, de úgy látszik, ezt a nézői nem érdemlik meg.

Rengeteget bakizik, rengeteg videója arról szól, hogy a felében gondolkodik, hogy mit is akar éppen bemutatni.

A negatív kritikákat sértésnek veszi, és hisztizik a nézettségért (lásd mikor nem jelzett a youtube, hogy új videó van)


Felkészületlen, kiszámíthatatlan, értékelhetetlen, tudatlan tartalmakat gyárt.


Pedig maga az ötlet kiváló lenne, csak jobban oda kellene figyelnie arra, amit csinál, és kihasználni a MÁV adta előnyt.

2019. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
96%

Nekem azzal nem lenne gondom, hogy a MÁV támogatja, sőt, én tudom, hogy mit jelent egy hasonló komolyabb „ösztöndíj” (mert ez kb. az.). A gond azzal van, hogy egy ilyen esetben kellene, hogy legyen egy (magas) elvárás is megfogalmazva ezért az „ösztöndíjért”. A felháborító az ebben a helyzetben, hogy itt semmiféle minőségi kikötés nincs a támogató fél részéről az elkészült anyagok alapján. Ha pl. én „ösztöndíjat” kaptam, azért nagyon komoly munkát kellett felmutatnom cserébe, és magas elvárásoknak kellett megfelelnem. A gond az, hogy a személyében semmilyen, a tartalmakban pedig minimális színvonalú a fejlődés, utóbbi jobbára csak akkor tükröződik, ha valamilyen beszélgetőpartnert mellé tolnak a háttérből, aki ért is hozzá, és aki beszél helyette. Részéről ez utóbbi abban merül ki, hogy a wikipeda-t, vagy amit először feldob a google, arról mond pár szót a videóiban, sokszor szó szerint idézve az adott forrást, amiről lerí, hogy 5 perccel előtte „nézett utána”. Ennek az összhangnak a teljes hiánya a nagy baj, hogy ő személyesen – akit támogatnak – gyakorlatilag semmit nem fejlődik.

Ha az egész - amit csinál - magánban menne, ő maga és a rajongói finanszíroznák neki az ügyleteit, akkor ez a színvonal elmenne.

Az rögtön lerí hogy nem egy tanult (értelmiségi) emberről van szó, ennek okán műveltség területén sehol nincs, alapvető hiányosságai vannak. Ezzel igazából semmi gond nem lenne, a probléma ott van, hogy a cég elnézi ezt neki, és itt megint visszajutunk a megfogalmazott elvárások hiányához. Az egész azért furcsa, hogy aki annyira tolja a MÁV részéről (L. D.), ő egy végzett történész, de ez mégsem szúr neki szemet, és a céget égeti egy ilyen műveltségű emberrel, aki még titkolni sem akarja, hogy alapvető hiányosságai vannak.

Vitán felül álló módon az aggasztó az igazából, hogy a nézői nagyrészt tizenéves érdeklődők, akiket téves információk tömegével lát el, és akiknek ő egy példakép, és ezt a „dicső” példát már többen követik és a rosszat, még rosszabbul utánozzák, illetve az általa képviselt stílust példának tekintik. Sajnos ez a rossz példa rengeteg áldozatot követel, mert sok tényleg tehetséges, és szakmailag fejlődőképes ember ment erre rá, akik ezt követik, mert ez „támogatott és sikeres”, hogy idézzem őket.

A szomorú az, hogy az egykor még patinás MÁV-nak, mára ez a színvonal megfelel, de végülis a szolgáltatás is ennek a közelében van.

2019. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
94%
Én picit kiakadtam rá, mert én vasutas vagyok, szívvel lélekkel megdolgozom a pénzért, mellesleg én is foglalkozom vasúti videókkal, hiszen ez a mindenem, én mégsem kaptam semmiféle VIP kártyát
2020. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
megértem, most van egy halvány esély rá, hogy egy troll törölteti a csatornáját
2020. jan. 30. 18:07
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

Ez pont olyan amikor elmész egy csokoládégyárlátogatásra.

Kapsz ingyen csokit!

2020. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
95%
Kuhár Bence videósként és youtuberként pontosan ugyanaz a színvonal, mint maga a MÁV vasútként. Szerintem mindenki érti.
2021. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!