Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az okmányirodában ezek hogy...

Az okmányirodában ezek hogy vannak? És csak Budapesten csinálják meg a személyi ill. jogsi kártyákat?

Figyelt kérdés

Szóval. ha megcsináltatom a jogsit, vagy a személyit. Akkor azokat az adatokat egyből küldi fel budapestre ahol legyártják a kártyákat és postázzák vissza az okmányirodába? Vagy minden héten pénteken jön egy futár aki ezeket felviszi pestre, ott megcsinálják és küldik vissza ?


A másik kérdés, hogy debrecenben is készítenek jogsit illetve személyit ? úgy értem a kártyát.


2010. jún. 19. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod, h lakcímre is simán kérheted postázva? amúgy meg nem tök mindegy???:P
2010. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem van M kategóriás jogsim. azt meg bevonták volna, amíg ki nem hozzák a másikat. így kértem az okmányra, mert legalább addig megmarad. amúgy meg nem mindengy
2010. jún. 19. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezted meg egyszerűen az okmányirodánál??
2010. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!