Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek, hogy Kuhár...

Mi a véleményetek, hogy Kuhár Bence youtuber MÁV VIP kártyákat kapott?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 20. 19:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a videóit, de kicsit olyan érzésem van, mintha a MÁV megvette volna. Pl. amikor szóló Desirot vár hogy tömeg lesz, azt milyen érdekes pont akkor jön dupla 😅
2019. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Kuhár Bence egy vicc, érdeklődik a közlekedés iránt, de az égvilágon nem tud róla semmit, és nem is hajlandó a dolgoknak videókészítés előtt utánanézni.

A MÁV szerény véleményem szerint azért karolta fel, hogy saját magát tüntesse fel jobb színben Bence nézői között. Az, hogy ő Start kártyákat kapott, nem került a MÁV-nak egy forintba se.

2019. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt, hogy ez az ember nincs a MÁV fizetési listáján, és csak "spontán" jut be olyan helyekre, ami "korlátozottan nyilvános" kap olyan cuccokat, amiket még az üzleti partnerek és néha a dolgozók sem, cserébe "spontán belefut" a MÁV kommunikációnak kedvező helyzetekbe.(Ha egy évben egyszer dupla/klimatizált/modernebb szerelvény megy valamilyen okból valahova akkor ő pont ott van, vonatelmaradás/herinparty-n pedig pont nincs)
2019. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

nem ismerem a srácot, de már többször szembejött a sztorija és nekem úgy tűnik, hogy direkt rájátszik erre a hülyegyerek stílusra. nekem a Mária Robot szöveg is szándékos poénkodásnak tűnik. lehet, hogy arra játszik, hogy ezek miatt mégtöbben nézik és megosztják a videóit, mintha normálisan csinálná. ha így van, akkor ennél a kérdésnél semmi nem igazolja jobban, hogy működik a dolog.


azt írják a cikkben, hogy a MÁV rendszeresen hívogaja mindenféle eseményekre, meg ha kitalál valamit, akkor azt segítenek neki leszervezni.


az ajándék pedig tényleg eltúlzott mértékű a srác teljesítményéhez képest. már eleve az meglep, hogy ezt egy 20e fefliratkozós videós kapta.

nem tudom, hogy van-e más ekkora, vagy nagyobb látogatottságú hasonló témájú csatorna, ahogy azt sem, hogy maguktól ajánlották neki, vagy esetleg ő kérte és csak rábólintani kellett. vagy addig könyörgött, hogy remélték, hogy ezzel végre le tudják rázni.


viszont a MÁV-nak tényleg nem került semmibe az ajándék és egy ilyen ajándéktól még a bevételük se lesz jelentősen kisebb - szemben azzal, ha minden alkalmazott kap, az már sokszoros bevétel kiesést jelentene. ha csak 30 embernek jár ilyen, az is 30x annyi kiesés, mintha csak neki egyedül...


tudtok az övénél jobb csatornát ajánlani, amit érdemes is nézni ebben a műfajban?

2019. aug. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
97%

Becsky András pl. Ő ráadásul MÁV dolgozó is és ért is hozzá.


Az se volt rossz Kuhártól mikor a csömöri HÉV vonalon Cinkota alsónál mondta, hogy ezen a vonalon nincsenek fénysorompós átjárók, miközben ott villogott a háttérben a fénysorompó

2019. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
beszarás...
2019. szept. 6. 21:32
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Jövő szombattól vasúti TV műsort is kap ez a gyö...r a TV2-n, úgyhogy legyetek erősek...
2019. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
vicc...
2019. szept. 7. 19:24
 19/27 A kérdező kommentje:
2019. okt. 12. 23:09
 20/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt hittem csak engem tisztelt meg ezzel.
2019. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!