Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az iskolai testnevelés órákról?

Figyelt kérdés
Szerintem hülyeség, hogy leragadtak a szekrényugrásnál, magasugrásnál, távolugrásnál stb hülyeségnél

2019. aug. 11. 23:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

# 20


Én felmegyek a 2.-ra és olyan szinten kiköpöm a tüdőmet, hogy nem bírok köszönni az ott tartózkodóknak.

Ez adottság, én igyekszem sportolni, múlt héten is lefutottam 5 km-t egyben és úszni is voltam. Nyilván azért sportolok, hogy jobb legyen.


Az autót még mindig nem értem, hogy jön ide.

2019. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség a szekrényugrás, a kötélmászás, maasugrás és társaik. Én inkább amit szerettem, azok a játékos feladatok, mint pl. kidobós, fogócska bonyolítva, és a méta. Én az a fajta lány vagyok, aki a labdajátékokról soha nem fog lemondani. Ezért mindig azt vártam, hogy a kézilabda, kosárlabda, röplabda témakörökhöz érjünk.

A kedvenc sportjaim a kézilabda és a tenisz voltak. A suliban, és egyesületben is kéziztem, apukámmal teniszeztem, mert ő versenyszerűen is teniszezik gyerekkora óta. Ő másoknak is tart órát, de mindeközben dolgozik.


A szekrényugrás és a gerenda maradjon meg az osztály tornászainak.

2019. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!