Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakma illik hozzám?

Milyen szakma illik hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban az lenne a kérdésem hogy milyen szakma illik hozzám?

Egy olyan szakmát keresek ahol kamatoztatni tudom a kreativitásomat. Jó a kétügyességem/stílusom/kreativitásom.

(Mindenki azt mondja hogy cukrász/lakberendező de ezek nem érdekelnek)


2019. aug. 23. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem felvi.hu segített. Megnéztem minden egyetem minden szakát, utána olvastam milyen szakkal mit dolgozhatok, van-e munka lehetőség itthon és tantárgy leírásokat is olvastam róluk. Ezután kiválasztottam hármat ami érdekel, és még mélyebben bele ástam magam, hogy mi mivel foglalkozik, mit tanul, hogyan néz ki egy munka napja stb... És ezután megtaláltam ami érdekel, hétfőtől szombatig egész nao csak tanulok, vagy gyakorlok, még egyetemen is ha úgy alakul, hogy van több óra kihagyás az óráim közt.

Szóval neked is ezt tudnám ajánlani. Nagyon nagyon sok idő meg macerás, de megéri. És nagyon fontos, hogy mindent olvass el, még ha nem is akarsz biológus lenni, akkor is olvass utána, nézd meg mi lehetsz vele és csak ezután húzd le a listáról.


Szívből remélem ezután megtalálod a hozzád illő szakmát, mert nincs annál jobb érzés mikor azt tanulhatod és csinálhatod ami érdekel:)

2019. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Majd utána nézek ennek az oldalnak és majd írok hogy mi lett ha esetleg érdekel!
2019. aug. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!