Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanár miatt otthagynátok az...

Tanár miatt otthagynátok az egyetemet?

Figyelt kérdés

Most vagyok másodéves.

Ide szerettem volna bekerülni. De szeptemberben ért a hidegzuhany. Egyik tanár totálisan rámszállt. Ok nélkül. Inkább egy csendesebb, visszahúzódóbb vagyok.

Többször mondta, hogy hagyjam ott a szakot, mert nem lesz ez így jó. Megaláz a többiek előtt. És sajnos ezt a gyakorlatot csak ő tartja, tehát azt se tehetem meg, hogy nem járok be.

De lelkileg már kivagyok, csak azt érte el, hogy már kezdem az egészet megutálni és már rosszul vagyok óra előtt, hogy megint mi lesz.

Próbáltam pozitívan állni a dolgokhoz, hogy hátha ebben az évben leáll, de nem..

már nem bírom. És még 2 évig fog tanítani.

Váltani csak úgy tudnék, hogy újraérettségizek valamiból.

Nagyon tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek.


2019. szept. 18. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Legközelebb, ha beszól valamit a többiek előtt, szólj vissza neki. Nyugodtan kezdheted azzal, hoyg megkérdezed, pontosan mi a problémája veled, miért piszkál.
2019. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%

Szia! Velem is ez volt és csak rosszabb lesz. Engem direkt buktatott is, volt, hogy 80 %-re meghúzott. Folyamatosan megalázott, beszólogatott, meg ő "már most tudja, hogy meg fog bukni". Kigúnyolt másoknak stb.

Minden órára volt egy megjegyzése. Undorító miket szólogatott be, meg mikor egyszer nem mentem tüdőgyulladással neki zh-re szóltam, vittem igazolást, de olyat kaptam tőle, meg "minden hülye tud igazolást szerezni, még maga is, ettől ugyanúgy megbukik".


Ez egész iskola nem volt a kedvencem, de ez a nő és el is végeztem volna. Miatta halasztottam és végül hagyom ott, akármit csinálnék, nem nagy szívfájdalmam amúgy sem, csak a szüleim... Tanítani meg nem tud.


Bárcsak korábban otthagytam volna, mikor akartam 2 éve.


Másik egyetem ugyanerre a szakára sem tudnál átmenni?

2019. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell neki sem beszólni, sem otthagyni az egyetemet.

A dékánhoz kell menni és panaszt tenni.

2019. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra esetleg nem gondoltál, hogy átjelentkezz máshová?
2019. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Igen, szerintem is ez a megoldás, mármint magamból kiindulva. Gondolom az is kicsi iskola, mint a miénk és nem játszik, hogy másnál vedd fel a tárgyat.


A panasszal semmit nem ér el. Letagadja és megmondja, hogy te vagy a lusta, nem törődöm, nem figyel, nincsenek meg a képességei... Nálunk meg ő volt a tanszékvezető is, úgyhogy.


Egyszer valaki bepanaszolta, hogy megmondta órán, hogy a két választható szakirány közül melyiket KELL felvenni és aki nem azt akarja, nem lesz jó vége. Ezt visszamondta lány és elmondta, mit csinál vele, még jobban rászállt, lejáratta az egész évfolyam előtt és persze tagadta. Meghúzta párszor és már nem is odajár.


Minden évben van neki olyanja, akit kipécéz magának és az atyaúristen se menti meg. Ez komoly, mindenki elment innen, vagy otthagyta. Meg az nem érvényesül nálunk, aki hallatja a hangját, inkább az, aki bratyizik. Én is megpróbáltam, hogy eljárok az előadásaira, meg a munkahelyemről mesélek, hozok példákat, de semmibe sem vette...


Nálunk semmit nem ért volna, ha bepanaszolja, duplán kicseszik vele utána. A mai eszemmel korábban leléptem volna, mikor lett volna értelme, ez csak egyre rosszabb lett.

2019. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Igen, én is gyomorgörccsel mentem már az első félévben az órájára, meg mi lesz, mit szól be már megint. Korábban fel kellett volna fognom.


Többi tanárral semmi bajom sem volt. Sőt volt egy tárgy, amit nem értettem, ezért nem is készültem. Ott sem bántott a tanár, meg szólogatott be, hanem segíteni akart.

2019. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2,#5,#6 (lehet ugyanaz a személy :D)

Sajnálom az esetet :( undorító milyen ‘tanárok’ vannak.

Sajnos átmenni nem tudok, csak úgy ha újrajelentkezek mert nincs meg az 4,15-ös átlagom hozzá.

A többi tanárral nincs bajom különben, ők segítőkészek.

2019. szept. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!