Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 23 évesen nem ciki elkezdeni...

23 évesen nem ciki elkezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Első BSC-ről lenne szó, gimi után elmentem dolgozni, családi okok miatt. Programtervező informatikus érdekelne, szerintetek lenne esélyem elvégezni, úgy, hogy érettségi óta nem foglalkoztam matekkal? ELTE-ről lenne szó.

Gimiben fakton tanultam, deriválás, integrálás alapszinten megy, amit megtanítottak suliban. Köszi a tanácsokat!



2019. nov. 9. 17:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Teljesen más területen tanulok. De 44 évesen kezdtem a BSC-t, ráadásul nő létemre férfiasnak tartott területen. Mivel levelezőn érettségiztem, így 16 év kihagyás után vágtam bele.

Annyi, hogy előtte, hogy felfrissítsem az alapokat, matekból és fizikából megcsináltam egy pár hónapos érettségire felkészítőt (nem kellett újra érettségiznek, csak hogy visszarázódjak).

Jelenleg ez az 5. félévem, kb. 3,5-ös göngyölt átlaggal mintatanterv szerint haladok. Jobban veszem az akadályokat, mint a fiatalok.

És nem azért, mert okosabb lennék... Sőt, sok tárgynál ők jobban benne vannak a szakmában.

Csak meg akarom csinálni, és így állok hozzá!

Ha tudod, mit akarsz, hajlandó vagy érte dolgozni, akkor hajrá! Tanulni soha nem késő! Ha valaki cikinek tartja, akkor pedig az pont az az ember, akinek a véleményével nem szakad foglalkozni!

2019. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!