Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen régészetei ágat érdemes...

Danker3 kérdése:

Milyen régészetei ágat érdemes választanom, ha Latin-Amerika szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Tudom... sajnos elég csóró munka ,de elhivatottnak érzem magam.


16/F



2019. dec. 7. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Visszaolvastad mit írtál? "Ha Latin-Amerika szeretnék dolgozni". Latin-Amerika nem fog dolgozni, mert nem ember. Esetleg Latin-Amerikàban szeretnél dolgozni, vagy azzal kapcsolatban szeretnél tanulni?

Egy régész nem sokat ér sajnos, kb èhenhalsz vele, örül az ember annak ha életében egy àsatàsra eljut, azon kívül meg miből szeretnél élni?

2019. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon semmit, mert itt semmi közöd nem lesz Latin-Amerikához és csak csalódni fogsz a képzésben. Nyugat-Európában már elég sok helyen van lehetőség amerikai régészetet szakosodni.

Engem speciel nem érdekel annyira a téma, de most jelentkeztem mesterre a holland Leideni Egyetemre és ott elég sok lehetőséged van erről a témára specializálódni.


Az első válaszoló pedig rohadtul nincs képben a témával. Tény, hogy nem fog senki se meggazdagodni régészetből, de munka rengeteg van és simán van lehetőség ásatásra menni. Átlag helyeken nettó 200k Ft-tal érdemes számolni, de van, ahol fizetnek rendesen terepi pótlékot és akkor másfélszeresét is keresheted terepi régészként.

2020. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!