Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első félévben 0 kredit után,...

Első félévben 0 kredit után, hogyan tudok szakot váltani?

Figyelt kérdés

Első félévemben egyéb okokból kifolyólag nem tudtam teljesíteni egy tárgyat se sajnos. Viszont nem szeretném a szakot se folytatni.

Arról hallottam, hogy ha az első félévem után passziváltatom a másodikat, és közben jelentkezek következő szeptemberre egy másik szakra, akkor nem kell fizetnem semmit, és tudom folytatni a másik szakon.

Illetve olyat is hallottam hogy nem szabad passziváltatni, mert az is beleszámítana az elhasznált ingyenes félévekbe.

Ilyenkor mi a teendő, ha 0 kreditem van, de jövő szeptemberben másik szakon szeretném folytatni. Átsorolás nem lehetséges, teljesen máshová mennék.



2019. dec. 27. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz ki.
2019. dec. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iratkozz ki. Passzív félévben amúgyse kapnál matricát.
2019. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly en is igy csinaltam, marmint az elso felev utan passzivaltattam, aztan jelentkeztem mashova. Nem kell fizetned semmit. De ezt tobbszor mar nem csinalhatod meg, mert utana mar kell, ha a kovetkezot is otthagynad.

Ja es nem szamit bele termeszetesen a passziv felev az elhasznalt felevekbe. Annal csak az aktiv felev szamit.

2019. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm a választ! Akkor jól tudtam. :)

2019. dec. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!