Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek vizsgaidőszakra?...

Tippek vizsgaidőszakra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, vizsgákra készülök. Még pár napig tanulnom kell, de már nehezen megy, hogy koncentráljak, meg egyáltalán így a sokadik nap után rossz folyton itthon ülni és tanulni. Van olyan, mikor 1 nap alatt kell felkészülnöm a következőre, tehát az ilyen napokon tényleg reggeltől estig nagyjából csak ezzel foglalkozok.

Gondolom ezzel nem vagyok egyedül, valakinek van valami tippje, hogy hogy tartsam fenn a figyelmemet és jól bírjam ezt az időszakot?


20/L



2020. jan. 7. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aludj, egyél rendesen, mindig ez legyen a legfontosabb. Friss levegőre is szükséged van, pl. séta.
2020. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem őszintén egyik sem segített. Pláne ha többedjére megyek ugyanabból a tárgyból, ahogy olvasom a tételeket eluralkodik rajtam a pánik és nem tudok koncentrálni. Viszont ha szobatársammal tanultam, akkor megbeszéltük közben az anyagot, meg muszáj voltam odafigyelni, mivel láttam hogy ő is keményen nyomja.
2020. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vizsgaidőszakban eleget tudok aludni, azzal nincs baj. Sétát is próbáltam, ezen kívül minden nap tornázok itthon is, ami egy picit segít de nem túl sok időre.


Tavaly kolis voltam, ott mi is azt csináltuk szobatársammal, hogy felmondtuk egymásnak, és az is jó módszer. Idén viszont már nem vagyok kolis, ráadásul egyedül élek, így másnak se tudom felmondani.


Köszi a válaszokat!

2020. jan. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!