Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Izgultok már a felvételi miatt?

Izgultok már a felvételi miatt?

Figyelt kérdés
Pár nap és elérkezik a mi időnk..:D Izgultok? Mennyi pontra számítotok?

2020. jan. 14. 17:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
6%

Amikor én írtam vagy 5 éve akkor nem volt nagy cucc. 0 felkészüléssel írtam 70 pontot. A magyar az valami nagyon dedós, a matek viszont valamennyivel húzósabb, de az elején lévő feladatok kb. 4-5 -ödikes szint.

Ne parázd túl, nem a világ közepe, inkább az átlag a lényeg.

Habár attól is függ hogy hova mész tovább, mert azthiszem szakgimnáziumba nem is kell központi. Szakirányúlt gimikbe meg a külön felvételin múlik 90%ban. Tesiszakra jártam, és a felvételim akkor nagyon jóra sikeredett, az átlagom sem volt valami túl jó, kb.úgy 3,9 lehetett, mégis simán felvettek.

Ez csak egy középiskola, nem múlik rajta semmi, csak az érettségi a lényeg.

Itt fog kiderülni igazán hogy mire vagy képes és nem az általánosban ahol kb. Csak írni, olvasni meg számolni taníottak meg.

2020. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
Én nagyon izgulok...Nagyon boldog lennék, ha írnék legalább nyolcvan pontot, a Károlyi Mihály gimnáziumba szeretnék jelentkezni. Te?:)
2020. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Én nem izgulok, pedig én nagyon izgulós típus vagyok :D régebben jobban izgultam, mint most. Legyőztem az érzést. Én is egy 70-80 pontnak örülnék..:) A gödöllői Török Ignácba szeretnék menni :)
2020. jan. 16. 17:22
 4/39 A kérdező kommentje:
Viszont az a baj, hogy olvastam, hogy nehéz lesz elvileg a felvételi.. valami hivatali emberke megerősítette ezt pár napja.. konkrétan fel vannak rá készülve, hogy jönnek a hírek arról, hogy nehéz lett a vizsga.. Na de mindegy, mert akkor lejjebb mennek a ponthatárok is..
2020. jan. 16. 17:24
 5/39 anonim ***** válasza:
Én tavaly konkrétan annyira ideges voltam, hogy felvételi előtt egy héttel belázasodtam... Aztán eljött a nagy nap, írtam 61 pontot (pedig soha nem voltm igazán jó tanuló) ne izguljatok, hogy elrontjátok, mert tényleg nem nehéz. És ha véletlen el is rontjátok, kövi szeptemberben sim@n y@t tudtok jelentkezni abba a suliba amelyikbe eredetileg kaartatok volna menni. Nekem így van +3 osztálytársam...
2020. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
sziaa!en is nyolcadikos vagyok,csak annyit szeretnek mondani,hogy kitartast es ugyes legyel,ne izgulj!!!ha becsuletesen keszultel,akkor nincs okod felni!elvileg konnyebb is lesz a matek,mivel tavaly tenyleg nagyon de nagyon nehez volt!szemelyi,diakigazolvany mindenkepp legyen nalad!vonalzo,korzo,2-3db toll sem art!plusz meg vigyel kajat amit majd a szunetben meg tudsz enni!javaslom,hogy vigyel szolocukrot (nyelvtan tanarunk erre eskuszik :) ) meg reggel vegyel be vitamint,mivem az serkenti az agymukodest!sok sikert,majd ird le,hogy milyen volt,varom a valaszodat!
2020. jan. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Szia! énis holnap fogom írni a felvételit, és mit ne mondjak, eléggé izgulok. :D Előttem lévő válaszóló szavaival egyet értek, ha készültél a felvételire, akkor nincs mitől aggódnod. :) Szerintem egész jó volt a tavalyi felvételi, amikor itthon csináltam nekem könnyen ment, én örülnék ha mi is ilyesmiféle felvételit kapnánk holnap :D Én hozok magammal kb 6-7 tollat (:D), egy 15cm-es vonalzót és 1 körzőt. Matekból kb 36-37 pontra számítok, matekból meg 37-38 pontra. (itthon többet szoktam írni, de az izgalom miatt gondolom bukok pár pontot. :/). Na hali.

UI: Sok Sikert Mindenkinek ^^

2020. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok, elírtam, magyarból 36-37 pontra, matekból 37-38 pontra számítok. :D
2020. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó kívánságokat, viszont kívánok mindenkinek sikeres felvételit! :) és tényleg ne izguljatok (valamiért én se izgulok nagyon)
2020. jan. 17. 14:53
 10/39 A kérdező kommentje:
Én is egy 70-80 pontra számítok :)
2020. jan. 17. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!