Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kötelezik a rajztanárok...

Miért kötelezik a rajztanárok a diákokat, hogy rajzoljanak?

Figyelt kérdés
Egy normál 21. századi gyerek képtelen rajzolni. Az én osztályomban SENKI sem tud rendesen rajzolni, vonalzóval egy hatszög is olyan elcseszett lesz, hogy rossz ránézni. De akkor is kell rajzolni. Művtörit is tanulunk, nem értem miért nem elhet csak azt venni. Miért kell mindenki önértékelését lerombolni? MInden órán MINDENKI kéri, hogy ne rajzoljunk, mert vannak gyerekek, akiknek szintén nicns érzékük rajzolni, de még sírnak is, ha nem jól sikerül.Mert van ilyen! 9-es vagyok, nulladikos voltam, vannak 8. ból feljövők is. Főleg lányok a sírósak..
2020. jan. 29. 19:12
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
72%

"Általánosban évente, ha kettőnél több négyest kaptam kiakadtam." Ok, grat hogy ilyen maximalista bőgőmasina vagy?


"Úgy tanulok tovább, ahogy épp kedvem tartja. Azoknak, akik eddigi tanulmányaik során MINDENévben kitűnők voltak (mindenből ötös) az igazgatók mindent megengedtek. Még meg se keleltt kenni egyiket se."

Megkenni, eh? Nem lehet hogy az összes király kitűnő eredmények megkenéseknek köszönhetőek? Mennyit dolgoztál te valójában azokért a jegyekért? Nem lehet, hogy semmit és azért akadsz ki a rajzon, amin valamit be kéne nyújtani?


"Sokszor van, hogy nincs kedvem valamihez.. Vagy netán az egész osztálynak sincs. " Ok, de ki a fenét érdekel NEKTEK mihez nincs kedvetek? A tanárnak sincs kedve bemenni a ti bőgőmasina osztályotokhoz valószínűleg de bemegy, mert be kell. Nektek is kötelező bemenni. Rohanhatsz az igazgatóhoz panaszkodni, lehetsz a diri kis ölebje és nyalhatod a seggét órákig, a tananyagot LE KELL ADNI. És mi a rajz tanagyag? Rajzolás. Vagy ha annyira nem tud az osztály ceruzát a kezébe venni akkor kérjétek meg hogy fényképezzetek. Vagy montázsokat csináljatok. Vagy forgassatok filmet, szerkesszetek videót. Vagy felszívjátok a bolygóméretű egótokat és rajzoltok valami szart, esetleg még próbálkoztok is.


"Egy normál 21. századi gyerek képtelen rajzolni" Ennek hallatára a város összes rajzszakosa, rajzszakköröse, nyolcadikos rajz előkészítőse, rajzos gimibe készülője és hobbiból rajzolója egyszerre röhögte el magát. Oooh vagy ők nem normálok? Nem is tudtam hogy attól hogy tudok rajzolni már egy különlegesebb emberfajba tartozom. Nem tehetség kérdése ez szívecském, hanem gyakorlásé. Ennyi erővel a normál 21.századi gyerek képtelen bármire, mert mindent gyakorolni kell, milyen borzasztó.

2020. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem a kiakadást. Nálunk is förtelmes rajzok születtek az osztályban, és vagy letojtuk, vagy jókat röhögtünk rajta.

Én általában összecsaptam 5 perc alatt, aztán olvastam valami regényt. Imádtam a rajzórákat. :D

2020. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Direkt úgy írtam, hogy egy NORMÁL 21. szd-i gyerek...


Vannak, akiknek jól megy, de a többségnek viszont nem. És ez nagoyn meglátszik.


És az a baj, hogy a tanár is látja, hogy csak az időnket vesztegetjük, 10 év alatt semmit se javult a rajztudásom/sunk.



"..Valami pénzes ember gyereke lehetsz.." Pénzzel csak kevés dolgot lehet megoldani... ;) De van sok haver,akiknek csak egy kérésbe kerül.. Te.. figyu. Van ez a tibi gyerek. Elég negy gond lenne abból, ha elutasítanák az egyetemen :) Mindkettőnknek jobb lesz.



Hidd el. így mennek a dolgok..

2020. jan. 30. 09:08
 34/54 anonim ***** válasza:
70%

Aztán honnan veszed tündérbogár?😂

Nem a 90-es években élünk, hogy odamész az egyetem tanárai elé felelni, majd szimpátia alapján sorolnak be. Van egy számod, amivel jelentkezel és azt fogja látni a rendszer, hogy az XY987-es számú valaki (aki most te leszel a példában) elérte e a kiírt minimál pontszámot vagy sem. Ha egy neves egyetemre kerülsz, ahol csak nappali tagozatos elsősök vagytok vagy 400-an akkor is a Neptun kódod alapján sorolnak be. Nem azt fogják nézni, hogy akkor ki a Szabó Tibi, azt el kell bocsátani, mert nem szimpi. De ha látják, hogy az AB12CD Neptun kódú diák nem érte el a minimális tanulmányi átlagot vagy nem teljesítette az elvárt minimum kreditet az ÉVben akkor átdobnak fizetősre. Ha az egyetem előírja, hogy egy bizonyos félévig teljesíteni kell az első féléves tárgyakat, és ezeket nem végzed el a megadott félévig akkor kitehetik a szűröd, amúgy NEM! Milyen világban élsz mond már meg?

Neked csak az a bajod, hogy nem akarsz fejlődni, és ami neked nem megy az sz*r, "tíccsuk bé"!

Én voltam a 10-es válaszoló,aki egyben egy pénzesnek a gyerekének tart.

2020. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Ha pedig magán egyetemre akarsz menni, ahol szinte minden szak önköltséges, akkor esélyesnek tartom amit írtál, de ha államira és népszerű egyetemre mész, akkor NEM!
2020. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
51%

Olyan nincs, hogy 21. század


Olyan van, hogy XXI. század


Ennyi erővel miért kellett matekot taulnunk matekon, ha az isztály 3/4-ét nem érdekelte?


Miért kellett fizikán fizikát tanulnunk, ha az osztály 3/4-e ostoba volt hozzá?


Stb

2020. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy leírod kérlek a korod? Kilencedikes vagy, de hány éves?
2020. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

36


Már miért ne lenne? Én mondjuk mindig római számmal írom, de ettől még helyes arab számmal is.

2020. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
36 os. Nem teljesen mindegy? a 21 és az XXI ugyanazt jelenti :D
2020. jan. 30. 16:08
 40/54 A kérdező kommentje:
34-es. Ezek csak a pontszámok. Még ha el sem érem az előírt ponthatárt még simán fölvesznek. Ha mindenki haver, akkor mondom, csak egy hívás és egy kérés. Ha én vagyok a cégtulajdonos, akkor én döntöm el, hogy kit veszek fel és kit nem. Annak ellenére, hogy pl az illető még írni sem tud. Simán felvehetem. Kedves 34-es. Te alulról nézed a élet rendszerét és csak a következő lépcsőt látod.. Én felülről. Még mindig nem világos? :)
2020. jan. 30. 16:11
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!