Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kötelezik a rajztanárok...

Miért kötelezik a rajztanárok a diákokat, hogy rajzoljanak?

Figyelt kérdés
Egy normál 21. századi gyerek képtelen rajzolni. Az én osztályomban SENKI sem tud rendesen rajzolni, vonalzóval egy hatszög is olyan elcseszett lesz, hogy rossz ránézni. De akkor is kell rajzolni. Művtörit is tanulunk, nem értem miért nem elhet csak azt venni. Miért kell mindenki önértékelését lerombolni? MInden órán MINDENKI kéri, hogy ne rajzoljunk, mert vannak gyerekek, akiknek szintén nicns érzékük rajzolni, de még sírnak is, ha nem jól sikerül.Mert van ilyen! 9-es vagyok, nulladikos voltam, vannak 8. ból feljövők is. Főleg lányok a sírósak..
2020. jan. 29. 19:12
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Persze az okok közé tartozhat a tanár hozzáállása is...
2020. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Én soha nem rajzoltam, de 3 évesen tudtam olvasni, és nyomtatott betűkkel írni. Biztos a tanulási nehézség miatt.
2020. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
#52: Diszkalkulia is létezik a világon.
2020. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
A tehetség egy dolog. Megtanulni rajzolni megint más. Arányokat, egyeneseket húzni, tónusozni mindenki meg tudja tanulni.
2020. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!