Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz érzés ez, vagy...

Nagyon rossz érzés ez, vagy csak én túlzom el?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni tovább tanulni, de túl kevés a pontom ahhoz hogy felvegyenek államira. Fizetni nem tudnánk, mert nem engedhetjük meg magunknak és nem várnám el a szüleimtől a mi esetünkben, hogy fizessék nekem. Szinte mindegyik ismerősömet felvették egyetemre, még a legrosszabb tanuló is tovább ment fizetősön és ez nekem nagyon rossz érzés, hogy nem tudok magammal mit kezdeni :(

Van egy ötödéves szakmám már egyébként. Csúnya dolog, de irigy vagyok nagyon, hogy mindenki az egyetemi éveiről fog beszélni nekem, meg mesélni, engem meg nem tudnak megérteni :(

Csak normális válaszokat kérek légyszíves :$

20/L


2010. júl. 23. 08:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem akarom fényezni magam, mert nincs értelme, de mindig is jó tanuló voltam (4,4-es átlag). 10. osztálytól történtek dolgok, amik hatására nagyon lerontottam a jegyeimet és a tanulás sem érdekelt. 12. osztályba jött meg az eszem sajnos... :(

Ezzel csak azt akartam írni hogy szerintem az egyetemről nem buknék ki, mert tudtam jó tanuló lenni ha tényleg akartam :(

Bár az egyetemi anyag nem olyan mint a középiskolás, de akkor is tanulni kell azt is.

2010. júl. 23. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!