Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más szülő is ilyen a gyerekével?

Más szülő is ilyen a gyerekével?

Figyelt kérdés
18 lassan 19 éves vagyok okj nappali tagozatos képzésre járok tehát már érettségin túl vagyok de valszeg évet kell ismételnem mert nincs egy laptopom sem vagy müködő számítógépem. 6 hónapja csak egy mobiltelefonról netezek és ennyi. Nincs rá sajnos keret és ez az iskola okj iskola nem ad csak azoknak akik 18 alatt vannak de nekik sem nagyon munka meg pénz jelenleg nincsen szüleim meg teli vannak hiteltartozással. Többször probáltam facebookon is megoldást keresni vagy legalább kölcsönbe egy laptop nem is az hogy nem adnak de az árak az egekbe vannak pláne hogy sokan veszik. Mobilról meg nem nagyon lehet tanulni meg tabletem nincsen tehát semmi. Se pc se tablet se laptop. Ezen a héten nem is tudtam semmilyen távoktatásban résztvenni szüleimnek hiába könyörgök nem tudnak rá még 20 ezer forintot sem szánni. Diákmunkát meg nem tudok most vállalni.
2020. márc. 21. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Biztos van otthon pár dolog, amit el tudsz adni pénzért.
2020. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!