Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor most lesz érettségi?

Akkor most lesz érettségi?

Figyelt kérdés

[link]


Akkor most lesz?



2020. ápr. 7. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy úgy fogalmazott Maruzsa, hogy nem kötelező az előrehozott érettségi. Az a kérdés, hogy ez alapján lehetőség lehetne az is, hogy választás kérdése? Ha nem kötelező, akkor választhatják a diákok azt is, hogy bemennek előrehozott érettségizni?

Ha kitiltanák őket az elég nagy kitolás lenne az ugyanebben helyzetben lévő diákokkal szemben, akik hónapokig készültek az emelt előrehozott érettségire.

Értem én, hogy nem felvételiznek egyetemre, de erre készültek hónapokon keresztül időt és energiát feláldozva, megvannak a jegyeik az összes évből ugyanúgy. Velük mi lesz a helyzet, vagy hogyan hat ki rájuk ez az intézkedés?

2020. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!