Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a vírus miatt halasztom az...

Ha a vírus miatt halasztom az érettségit, akkor csak jövő tavasszal csinalhatom meg, vagy ősszel is?

Figyelt kérdés

Mert ugye most azt mondták, ha nem jelentkezek egyetemre, akkor halaszthatom az érettségit. Viszont azért örülnék neki, ha nem egy egész evet kéne várnom, hanem mondjuk ősszel megcsinalhatnam.

A mostani körülmények között inkább nem erettsegiznek le.. Káosz van. Érettségire kéne készülni, közben folyamatosan beadandokat kellene írni és készülni az év végi dolgozatokra, amiket még érettségi előtt meg akarnak íratni velünk. Nem értem, miért nem lehet legalább érettségi után megirni őket.. Hihetetlen.



2020. ápr. 11. 23:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát az én iskolam akkor nagy káoszban van.. Nálunk még azt sem lehet tudni, hogy mikor lesz az utso doga.. És még van 3 hét az érettségiig. Szerintem is az lesz, hogy októberre hagyom, mert ez káosz ami van és nem akarok csak egy összecsapott érettségit.
2020. ápr. 12. 16:08
 12/12 Szeiff válasza:
100%
Én minden érdekeltnek azt javasolnám, hogyha lehet ne halassza az érettségit. Bár mostanában csak felnőtt vizsgaélményeim vannak, de a tapasztalat az, hogy aki halaszt, az később sem vizsgázik le. Egy oktatásnak van sodrása. Most biztos van két-három iskolatárs akitől kérdezhetsz, vagy ők kérdeznek, vannak elérhető tanárok. Ebből a sodrásból kimaradva sokkal nehezebb.
2020. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!