Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha utál a tanár?

Mit csináljak, ha utál a tanár?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam volna, hogy valaha ezt fogom mondani (mindig ilyen kamu kifogásnak hangzott), de szerintem utál az egyik tanárom. Egyszerűen nem tudok rá mást mondani. Ebben a félévben egy szemináriumom van vele, ami amúgy érdekelne és tetszene, viszont már esküszöm semmi kedvem nincsen hozzá és lehet az lenne a legjobb, ha megbuktatna és többet nem látnánk egymást (specializációt váltanék, mert ezen belül majdnem az összes tárgyat ő tanítja). Az összes többi tárgyamból jó jegyeim vannak (4-5), de ettől a tanártól mást sem hallok, csak azt, hogy szid és sokszor normális kritikát sem tud megfogalmazni. Eddig az összes beadandómat leszólta, tök rossz jegyeket is adott rá, talán egyetlen egyszer kaptam egy négyest, de abba is belekötött valami hülyeség miatt. Olyanokat szokott ráírni a beadandóimra, hogy "ez egész jó, kettes", "nem értem", "szerintem nem kell az a bekezdés, de amúgy nem rossz, kettes" vagy sokszor nem is ír vissza semmit (?) vagy nemes egyszerűséggel ráfogja, hogy másoltam valahonnan és akkor egyből meg akar buktatni. Órán persze mindig kiosztott mindenki előtt, hogy én ezt hogy képzelem meg nem fogom megúszni munka nélkül, nem fog átengedni... Nekem ebből már kezd elegem lenni. Ha normálisan leírná, hogy mi vele a problémája vagy megmutatná, elmondaná, hogy mit vár és igazságosan osztályozna, akkor nem haragudnék rá ennyire. Viszont őszintén szólva az is furcsa, hogy rajtam kívül mindenki ötöst kap mindenre, mert én nem gondolom, hogy az én munkám tényleg ennyire rossz lenne (semmi különös nincsen a feladatban, más órákra is kell hasonlót készíteni és ott semmi baj nincsen vele).
2020. ápr. 16. 11:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!