Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg nagy...

Hogyan tanuljak meg nagy mennyiséget a záróvizsgára, ha nem fog az agyam?

Figyelt kérdés

6 nap múlva záróvizsgázom és a tételek fele megy csak, az is úgy ahogy. Úgy érzem nem fog sikerülni.


Azt sem tudom, hogy jutottam el idáig.

A tételek átlagosan 5-8 oldalasak.


Nagyon nehezen tanulok, minden elvonja a figyelmem.

Milyen tippeket tudtok?

Előre is köszi.



2020. jún. 3. 08:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

Mert mit tanulsz nyolcas?

És miert is lettem lepontozva? Mert azt írtam lazán megtanulok 30 oldalt egy nap, ha már ismerem a témát valamennyire? :D Ezért már nem is hasznos a válaszom? Hát bexaras hogy már ebbe a témába is trollok járnak.

2020. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Nekem 60 db tételem volt, kb 10-15 oldalas volt egy és simán kellett kb 1,5 hónap, hogy nyugodtan meg tudjam tanulni és legyen időm ismételni. Azért az nem mindenkinek megy ám, hogy leül reggel és egész nap, kisebb-nagyobb megszakításokkal tanul és tanul és tanul és másnap mindenre emlékszik, amire kell. Ráadásul baromira tananyag függő, nekem is egy csomó törvényt kellett tudnom, rengeteg képletet, amit sok tanár szó szerint kért vissza stb stb. Minden ember más, van akinek könnyebben, van akinek nehezebben megy, ennyi. Ettől még nem kell értetlenkedni, hogy miért nem lehet ennyit meg annyit megtanulni X idő alatt....🤷🏻‍♀️
2020. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egyébként az egész napos tanulásról meg annyit, hogy én pl. egész nap dolgozok. Néha be tudom sumákolni pár oldal elolvasását, de nem tehetem meg hogy egész nap magolásszak.

Én örülök hogy van aki ráér egész nap ÉS MELLETTE még az agya is zseniális és simán szó szerint megtanul napi 100 oldal tömény tananyagot, de meg kéne érteni hogy ez nagyon nem az átlag....

2020. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok! Bevallom nem vittem túlzásba a tanulást,vagyis utolsó 1 hónapban azért napi 4-5 órát szántam rá,utolsó 2 hétben 8-10 órát. De én csúsztam úgyhogy előtte való évben is volt 1-2 hónap amikor foylamatosan tanultam a tételeket. Amúgy én is dolgoztam mellette úgyhogy nem tudtam reggeltől estig azt csinálni és egyébként se volt kedvem bemagolni ezt a sok felesleges dolgot,szerintem a vírus miatt voltak most kedvesebbek a bizottság tagjai.
2020. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!