Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen "idősebbként" az egyetem?

Milyen "idősebbként" az egyetem?

Figyelt kérdés
Sajnos gimi után egyből nem volt lehetőségem egyetemre menni, viszont úgy néz ki jövőre már lesz. Van olyan aki 20-21-22 (vagy több) évesen ment egyetemre? Nem néznek folyton "öregnek"?

2020. júl. 12. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Észre sem lehet venni a különbséget. Bár én 35 évesen mentem és levelezőre, de még ott se lógtam ki a sorból.
2020. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De levelezőn (gondolkodom még azon is) amúgy is gyakoribb hogy felnőttek vannak, nem?
2020. júl. 12. 09:52
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Most legyünk őszinték, te ránézésre meg tudod mondani egy emberről, hogy 19 vagy 21 éves? Mert azért ez nem akkora különbség hogy észrevehető legyen. Amúgy is, ha idősebb vagy az miért baj? Nem számít bele a diplomába, suliba meg tanulni mész, nem?
2020. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Meg sem lehet mondani ránézésre a különbséget egy 19 meg egy 22 éves között. Sokan mennek eleve 20 évesen, mert mondjuk jártak 0. osztályba középiskolában. Én 20. születésnapom előtt kb. 3 hónappal kezdtem, mert egy évet kihagytam, a barátaim is csak onnan tudják, mert látták Facebookon, vagy elmondtam nekik. Egy barátnőm most kezd majd közel 22 évesen, mert ötosztályosba járt, kettő évet kihagyott, hogy dolgozzon, meg sem mondanám róla, hogy most 19 vagy 22 éves. Ha meg ennél is idősebb vagy, az se zavarjon. Egyetemen már nem néznek ki emiatt, nekem is több előadásomra jártak 40+ évesek, senkit sem érdekelt.
2020. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hárman kezdtük 23 évesen az egyetemet és senki meg nem mondta volna a korkülönbséget. Inkább csak annál volt észrevehető aki már 35 felett volt. De ott sem volt kinézés meg semmi, sőt jóban voltak velünk. Szóval be tudtak illeszkedni.
2020. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Juj de durva, 23 évesen menni egyetemre....

37 vagyok, mindenféle korosztály van az évfolyamban, 50 felettiek is bőven. Ti, akiknek a 22 éves már öreg, nektek milyen zavarotok van pontosan? 14 évesen akartok egyetemre járni? Egyébként a korosztályod jórészt kibukik, mert még gyerek, nem veszi komolyan.

2020. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megnyitottam a kérdést, azt hittem 40 vagy. 20-22 vagy több? :DDDD


A középiskolában kor szerint vannak csoportosítva az emberek, aztán ennek vége az érettségivel és soha az életben ilyen többet nem lesz. Se egyetemen, se a munkahelyeden, sehol. Engedd el, mert ez nem normális, hogy ilyen apróságokon aggódsz! Teljesen lényegtelen!

2020. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

20-22 egyáltalán nem "több" (főleg hogy egyre többen mennek nulladikra is), attól hogy 18 évesek is vannak, nem az a leggyakoribb, hanem pont a 20-22 körüliek, szóval ne félj :D

Én is, a párom is 25 évesen voltunk első évesek, első diplománál, de még 35 fölötti csoporttársunk is van több is. Legalább 5-6 csoporttársam van, aki 30-35+-os, és ők csak azok akiket ismerek névről, illetve elmondták, hány évesek.

2020. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csomo olyan lesz, aki 21-22-23 evesen lesz ott elsoeveskent. En is 21 evesen kezdtem a masodik egyetememen, es egy csomo velem egyidos vagy idosebb volt nalam. Volt wgy csavo, akivel joban lettem, es par honap utan derult ki rola, hogy 31 eves :) en meg vegig azt gondoltam, hogy velem egyidos.
2020. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, senki nem fogja észrevenni. Nálunk is van olyan szaktárs, aki 23 évesen kezdte és meg nem mondtam volna róla, teljesen véletlenül derült ki. Nem kell titkolni, de hirdetni vagy fölényeskedni ("én jobban tudom mert idősebb vagyok és punktum") sem.
2020. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!