Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen "idősebbként" az egyetem?

Milyen "idősebbként" az egyetem?

Figyelt kérdés
Sajnos gimi után egyből nem volt lehetőségem egyetemre menni, viszont úgy néz ki jövőre már lesz. Van olyan aki 20-21-22 (vagy több) évesen ment egyetemre? Nem néznek folyton "öregnek"?

2020. júl. 12. 09:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Én is idén kezdem 20 évesen, és többen kezdik 20 évesen, mint 18.

Ezt nézd: [link]

2020. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

22 évesen kezdtem a második szakom az egyetemen(elsőt abbahagytam egy év után) és nem néz senki öregnek. Viszont én fiatalnak nézem a 18-9 éveseket, és sajnos ki is ütközik hogy nem igazán egy világ vagyunk...

24F

2020. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen mentem igaz én azért mentem akkor mert 1 ével később kezdtem el az általános iskolát meg + középiskola után 2 évet tanultam OKJ technikusin és utána 1 évet még dolgoztam hogy legyen induló pénzem. De amúgy sokan el is csodálkoztak hogy annyi éves vagyok mert nem néztek annyinak pedig 14 évesen 18-nak néztek sokan szóval nem nézek ki annyira fiatalnak most se. Amúgy meg az számít öregnek aki 50 vagy még az felet kezd el egyetemen tanulni nem a 20-22 éves.
2020. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe az öreget, mert én se gondolom hogy ennyi idősen valaki öreg. Valószínűleg az egyik válaszolónak van igaza, hogy gimiben meg maradt ez a korosztály szerinti beosztás. Örülök hogy lesznek/vannak mások is hozzám hasonlóan
2020. júl. 12. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!